داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ادای دین به ارزش های انقلاب است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۱
عبدالله پاکاری در دیدار با پدر شهیدان «خدمتگزار»،به نعمت امنیت اشاره کرد و گفت: امنیت امروز جامعه مرهون خون شهدا و جانفشانی های جانبازان و ایثارگران است که با حضور در جبهه های حق علیه باطل، اجازه ندادند که دشمن خدشه ای به امنیت و آرامش ملت وارد کند.
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را ادای دین به ارزش های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: شهدا درس آموختگان مکتب عاشورا هستند و متولیان نظام باید ضمن ادامه راه این عزیران، نسل جوان کشور را با فلسفه شهادت آشنا کنند.
پاکاری، با بیان اینکه پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام آنان وظیفه سنگینی است،خاطرنشان کرد:خانواده شهدا مایه افتخار جامعه و میراث دار انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند.
این مقام مسئول اضافه کرد: شهدا برگ زرینی را برای کشورمان به ارمغان آوردند که تربیت چنین فرزندان بزرگی قطعا حاصل زحمات خانواده گرامی این شهیدان بوده است و اجر و منزلت بسیار زیادی نزد خداوند دارد.
پاکاری، همه مسئولان را به خدمتگزاری خانواده شهدا و جانبازان توصیه کرد و یادآور شد:وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است که در راستای رضایتمندی و حل مشکلات خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان تلاش کنند.
مدیرکل همچنین در این روز در سفر کاری خود در شهرستان فومن با خانواده سردار شهید خلیل نظری و روحانی نخبه و ایثارگر حجت الاسلام والمسلمین ولی رضا قربانی حق دیدار کرد.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 245297
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...