داخلی صفحه گیلان خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به مناسبت درگذشت جانباز و آزاده سرافراز، محمدعلی عسکری:
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۴
پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با صدور پیامی درگذشت حاج محمدعلی عسکری، جانباز 60 درصد، آزاده سرافراز (10 سال سابقه اسارت) را تسلیت گفت. به گزارش ایثار گیلان، متن پیام به شرح زیر است:
 
انا لله و انا الیه راجعون

  کشور سرافراز و ملت غیور ایران اسلامی، همه ی عزت، سربلندی، آرامش و آسایش امروز خود را مدیون دلاوری ها، فداکاری ها و ایثارگری های بزرگ مردانی است که در پیروی از اهل بیت پیامبر (ص) به ویژه سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) تفسیر گر واقعی واژه ایثار شده اند.
بدون تردید حماسه فداکاری ها و از خودگذشتگی های جانبازان و آزادگان سرافراز ایران عزیز،در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره باقی و بالنده خواهد ماند و سینه به سینه و نسل به نسل به عنوان چراغ راه آیندگان انتقال خواهد یافت.
اینجانب به نمایندگی از جامعه شاهد و ایثارگر و خادمین بنیاد شهید وامور ایثارگران استان، درگذشت جانباز آزاده عزیز، مرحوم "محمدعلی عسکری" را به امت شریف ایران اسلامی و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر استان گیلان و شهرستان رودسر تسلیت عرض نموده و ازخداوند متعال، مغفرت و آمرزش برای آن مرحوم و صبر و آرامش برای بازمندگان ایشان طلب می کنم.
عبدا... پاکاری
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان
"انتهای پیام" 
کد مطلب: 246597
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...