داخلی صفحه گیلان خبر
 
نماینده ولی فقیه در گیلان:
مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی بازخوانی شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی در جهان باید بازخوانی و به نسل های دیگر منتقل شود تا آیندگان بدانند عظمت انقلاب در دنیا چگونه حاصل شده است.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایرنا ،آیت الله رسول فلاحتی جمعه شب در مراسم چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام در بندرانزلی با تسلیت فرارسیدن شب ارتحال حضرت خدیجه(س) اظهار کرد: انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تا کنون همواره مغصوب دشمنان نظام و استکبار جهانی بوده و همه قدرت های جهانی تمام توان خود را برای از بین بردن این انقلاب بسیج کرده اند اما توطئه های آنان ناکام مانده و تیرهایشان به سنگ خورده است.
وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد افزود: انقلاب اسلامی خاری در چشم سلطه طلبان جهانی و خصوصا رژیم صهیونیستی شده و نسل معاصر،جوانان، دانشگاهیان و دانش آموزان ما باید بدانند چه علل و عواملی باعث شد که انقلاب به اینجا رسیده و این علل همواره باید بازخوانی شود.
آیت الله فلاحتی داشتن رهبری صالح ، مدیر ، مدبر و آگاه به نقشه های جهانی را به عنوان اولین مولفه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و از ویژگی های بنیانگذار انقلاب اسلامی دانست و گفت: رهبران بسیاری در جهان داشته و داریم ولی رهبری که ویژگی هویت و آگاهی به نقشه های دشمنان در عرصه های جهانی داشته باشد ندیده ایم .
وی با بیان اینکه بر اساس تحلیل سیاستمداران و تحلیل گران جهان رهبر معظم انقلاب در حال حاضر تمامی کشورهای اسلامی را نیز مدیریت می کند، تصریح کرد: امروز گستره انقلاب اسلامی همه جهان را فرا گرفته و دشمنان نظام ، همه مولفه های انقلاب را مورد هجمه قرار داده اند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه به فرموده رهبری برجام هسته ای و موشکی بهانه ای برای هدف قرار دادن اسلام است، خاطر نشان کرد: ملت همیشه در صحنه ، پا به رکاب و آتش به اختیار برای امام و رهبری یکی دیگر از مولفه اقتدار انقلاب اسلامی است که همواره در همه صحنه ها حضور چشمگیر داشته و ایثار و جانفشانی و تحمل آلام از سوی مردم همیشه بوده و هست.
وی با تاکید براینکه دشمنان در تلاش برای نفوذ و ویرانگری بین جوانان ، زنان و مردان، خانواده ها و دانشگاهیان هستند، متذکر شد: متاسفانه در داخل کشور اسلامی عده ای وقتی سخن از دشمن می شود می پرسند دشمن کجاست اما باید بدانند که ملت ایران همواره آگاه به امور است و همه موارد رصد می شود.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر لزوم تقویت روحیه جهادی جوانان گفت:دشمنان اسلام،شیعیان را در جهان به عنوان آدم کش معرفی کرده اند در حالیکه گروهک های تکفیری و تروریست ها زاییده استکبار جهانی هستند و این درحالیست که رزمندگان سپاه اسلام در دوران دفاع مقدس حتی کومله های اسیر شده را نمی کشتند و در تلاش برای ارشاد آنان بر می آمدند.
آیت الله فلاحتی تاکید کرد: باید مولفه هایی را که روح انقلابی در جامعه اسلامی می دمند، احیا کنیم و علاوه بر بازخوانی عوامل اقتدار انقلاب اسلامی، این رسم را به آیندگان تحویل دهیم.
"انتهای پیام"  
کد مطلب: 247333
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...