دعوت تشکل‌های شاهد و ایثارگر برای حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵
تشکل‌های شاهد و ایثارگر با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی خواستار حضور پرشور مردم شهید پرور ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس شدند.
به گزارش «ایثار» متن کامل این بیانیه بدین شرح است:
روزی که حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را، روز قدس، نامگذاری فرمود، کمتر کسی به این می‌اندیشید که این یوم الله جهان اسلام این گونه عالم گیر شود و فریاد مظلومیت فلسطینیان تا عمق کشورهای مختلف جهان رسوخ کند. اما این روز مبارک توانسته است با دل و جان مسلمانان و آزادگان عالم ارتباط معنوی برقرار کند و چون تبری باشد بر پیکره صهیونیسم جهانی و امروز نام فلسطین با روز قدس پیوندی ناگسستنی خورده است و تاریخ نام قدس شریف را هرگز فراموش نخواهد کرد.
تردیدی نیست استکبار جهانی و حکومت‌های غاصب برخی کشورها با بمب و گلوله و حمایت از تروریست‌های خود ساخته، راه به جایی نخواهند برد و فریاد آزادگی ملل مسلمان تا بلندای آسمان خواهد رفت، حال که صهیونیسم جهانی با حمایت آمریکا و پول‌های نفتی آل سعود، قصد دارد چهره اسلام را با تقویت تفکر تکفیری و جنایتکار داعش و امثالهم مخدوش کند، مسلمانان جهان و آزادگان عالم بار دیگر با شناخت دست‌های پشت پرده این طرح‌های خیانتکارانه تمام فریاد خود را بر سر آنان خواهند زد و نقشه‌های شوم آنها را نقش بر آب خواهند نمود.
تشکل‌های شاهد و ایثارگر نیز به نمایندگی از جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر ضمن حضور پرشور در این راهپیمایی عظیم از تمامی ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دعوت به عمل می‌آورد که با حضور انقلابی خود بار دیگر به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالحش حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) لبیک گفته و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین حمایت راسخ خود را از این مردم رنج کشیده اعلام نمایند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 248248
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...