​نشست ستاد برگزاری همایش ملی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱
نشست ستاد برگزاری دومین همایش ملی تشکل‌های شاهد و ایثارگر با حضور تعدادی از دبیران تشکل‌ها و ستاد اجرایی این همایش برگزار شد.
​نشست ستاد برگزاری همایش ملی تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این نشست ضمن تقدیر از تلاش‌های صادقانه، دلسوزانه و متعهدانه تشکل های شاهد و ایثارگر گفت: امروز بیش از هر مسئله‌ای باید به سخنان ارزشمند و آینده نگرانه امام خمینی (ره) رجوع کنیم که اشاره داشتند باید مردم را در مدیریت کشور شریک کرد زیرا مردم بهتر می‌توانند نیازهای خود را تشخیص داده و برای رفع مشکلات و چالش‌های خود چاره‌ اندیشی کنند.
وی افزود: یکی از راه‌های محقق شدن مشارکت مردم در مدیریت کشور توجه به تشکل های غیردولتی است و بسیاری از امور را می‌توان به آن‌ها واگذار کرد تا با کیفیت بهتری انجام گیرد، به‌ویژه اگر این تشکل ها از قشر ایثارگر باشند. تشکل‌های شاهد و ایثارگر چشم بینای نظام و بازوان توانمند حکومت اسلامی هستند که باید شرایط و فضای مناسب برای انجام فعالیت‌های خلاق و ایده‌های نو را برای آن‌ها فراهم کرد.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بابیان این‌که ایثارگران همیشه در تمامی امور پیشرو بوده‌اند، خاطرنشان کرد: انتظار داریم تشکل‌های شاهد و ایثارگر با توجه به فعالیت‌های تخصصی و برنامه‌های استراتژیک خود با مشارکت و همدلی یکدیگر الگویی جدید از هنرنمایی تشکل های غیر دولتی در راستای اهداف نظام و برنامه‌های کشور و جامعه ایثارگری ارائه دهند.
گفتنی است در این نشست، احکام و شرح وظایف اعضای ستاد برگزاری دومین همایش ملی تشکل‌های شاهد و ایثارگر ابلاغ و مقرر شد تا در جلسه بعد پیشنهادات در خصوص برنامه‌ها و بیانیه پایانی کمیسیون‌های فرهنگی، بهداشت، سلامت و درمان، اقتصاد مقاومتی، حقوقی و بین‌الملل به دبیرخانه ستاد ارائه شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248368
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...