حفظ احترام خانواده های شهدا بر همگان واجب است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: حفظ احترام خانواده های معظم شهدا و ايثارگران بر همگان واجب و يك تكليف است. امروز وظيفه ما اين است تا از شكيبايی و زحمات و مقاومت خانواده های عزيز شهدا، جانبازان و آزادگان قدردانی كنيم.
حفظ احترام خانواده های شهدا بر همگان واجب است
 
به گزارش «ايثار»، هدایت مظلومی در ادامه طرح ضيافت و تكريم از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، روز دوشنبه بيست و يكم خردادماه در شهرستان ساری از چهار ايثارگر عيادت و از آنان دلجويی و تجليل کرد.
مديركل بنياد مازندران به همراه ریيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ساری در منزل شهيد معظم «هادی اصغرنژاد» حضور يافت و با مادر صبور و بزرگوار اين شهيد گرانقدر عيادت کرد.
مظلومی پس از آن با فرزند شهيد گرانقدر «محمد رمضانی» جانباز مدافع حرم و دو جانباز سرافراز 70 درصد دوران دفاع مقدس «احمد خداشناس» و «احمد حسينيان» ديدار و ضمن تكريم و سپاسگزاری در فضايی صميمی با آنان به گفتگو پرداخت.
وی در این دیدارها گفت: حفظ احترام خانواده های معظم شهدا و ايثارگران بر همگان واجب و يك تكليف است. امروز وظيفه ما اين است تا از شكيبايی و زحمات و مقاومت خانواده های عزيز شهدا، جانبازان و آزادگان قدردانی كنيم و در مقابل عزت و عظمت آنان سپاسگزاری کنیم.
وی اظهار داشت: تكريم و تعظيم از ايثارگران، تجليل از ارزش ها و حفظ كرامت انسانی است و امروز جامعه ايثارگری انسانهايی وفادار و پايبند به ارزش های انقلاب و پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران محسوب می شوند.
مدير كل بنياد مازندران تصريح كرد: خانواده های معظم شهدا و ايثارگران نماد شجاعت و سرمايه های معنوی نظام هستند و وجود آنان برای كشور مايه  خير و بركت است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248799
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...