شهدا و ایثارگران موجب عزت و اقتدار مملکت شده‌اند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲
مدیرکل بنیاد سمنان با بیان اینکه شهدا و ایثارگران موجب عزت و اقتدار مملکت شده‌اند، خاطرنشان ساخت: پشتیبانی از یادگاران دوران دفاع مقدس باعث استحکام و پایداری نظام و انقلاب است.
شهدا و ایثارگران موجب عزت و اقتدار مملکت شده‌اند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن فریدون در ادامه دیدارهای طرح سپاس روز دوشنبه ۲۱ خرداد ۹۷ به همراه معاون توسعه بنیاد استان و رییس بنیاد دامغان با پدر شهید «علی‌اکبر کربلایی هاشمیان» و جانباز ۲۵درصد «سید جلال تقویان» دیدار و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
فریدون در این ملاقات صمیمانه ضمن تجلیل از بزرگواری یادگاران معظم شهدا و ایثارگران طی سخنانی تأکید کرد: امروز اگر دشمن جرات و قدرت نفوذ به مرزهای جمهوری اسلامی را ندارد به سبب وجود امنیت داخلی است که آن را مرهون فداکاری ایثارگران هستیم، از این‌رو خانواده‌های شهدا و ایثارگران همچون مشعل درخشانی هستند که راه هدایت و طریق سعادت را به‌ حق‌جویان نشان می‌دهند.
وی افزود: شهدا و ایثارگران با جان‌فشانی بی‌دریغ خود پا روی هواهای نفسانی گذاشته و در میدان جهاد اکبر سربلند شدند تا ما هم به تبعیت از آنان در مقابل جهانیان عزیز و سربلند باشیم.
وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران موجب عزت و اقتدار مملکت شده‌اند، خاطرنشان ساخت: پشتیبانی از یادگاران دوران دفاع مقدس باعث استحکام و پایداری نظام و انقلاب است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248803
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...