مراسم شبی با قرآن با حضور نخبگان قرآنی، ادبی و هنری برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳
مراسم شبی با قرآن عصر روز دوشنبه 21 خردادماه با حضور جمعی از نخبگان قرآنی، ادبی و هنری شاهد و ایثارگر در هتل هویزه تهران برگزار شد.
مراسم شبی با قرآن با حضور نخبگان قرآنی، ادبی و هنری برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در این مراسم با اشاره به ضرورت توجه به اهمیت موضوع قرآن گفت: دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای اسناد بالادستی و استراتژی‌های اخذ شده با استفاده از نظرات رییس بنیاد و نخبگان و تشکل‌های عضو، مسیر رو به رشد خود را ادامه می‌دهد و در این مسیر قرآن و فرهنگ قرآنی یکی از موضوعاتی است که مورد اهتمام ویژه است.
وی ادامه داد: اداره نخبگان قرآنی، ادبی و هنری دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر باید با استفاده از وجود نخبگان خود در این زمینه‌ها، برنامه‌های قوی‌تری با استعانت از خداوند و تمسک به قرآن انجام دهد.
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: ما اعضای مرکز دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر به رهبر عزیزمان اعلام می‌کنیم که موبه‌مو حرف شمارا باجان دل می‌شنویم و عمل می‌کنیم و تک به ‌تک برای ساختن ایرانی سربلند و جمهوری اسلامی ایران موردنظر امام راحل و رهبری معظم باجان و دل تلاش می‌کنیم و با توان جوانان متعهد و متخصص سرزمین قهرمانان و نام‌آوران برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و دشمن بداند نقشه شوم آن‌ها را بر آب خواهیم کرد.
کریمی در پایان سخنان خود تأکید کرد: ما به پیروی از امام راحل و رهبر معظم انقلاب مانند کوه در مقابل دشمنان تادندان‌مسلح با سلاح ایمان، توکل به خدا و اعتماد به دانش و توانایی جوانان و مردم سلحشور ایران اسلامی می‌ایستیم و پرچم مقدس ایران عزیز را همیشه پرفراز نگاه خواهیم داشت.
لاله افتخاری نماینده سابق مجلس و عضو هیئت علمی دانشگاه شاهد نیز در این مراسم با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: راه صحیح در قرآن به همگی ما نشان داده‌شده و با تکیه به خداوند و تمسک به قرآن کریم و هماهنگی و مشارکت گروهی نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر می‌توان در مقابل مشکلات پیروز و موفق بود.
وی افزود: مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با وجود نخبگان خود توانسته در عرصه‌های مختلف افتخارآفرین باشد که امیدواریم شاهد موفقیت‌های دیگر این مرکز باشیم.
لازم به ذکر است در این مراسم نخبگان قرآنی ایثارگر ولی‌الله پوراحمدی، علی شاهبداغی و محمد برخورداری به قرائت قرآن پرداختند و نخبگان حافظ قرآنی مصطفی لشگری و مرضیه دانش کهن به ارائه محفوظات خود پرداختند، همچنین سجاد شاکری، علیرضا حنیفی و عباس سودایی شعرخوانی داشتند و هنرمند نخبه حسین خوش‌چهره نیز به تک‌نوازی نی پرداخت و در پایان این برنامه از هنرمندان نخبه هنرهای تجسمی شرکت‌کننده در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تقدیر شد.
در مراسم شبی با قرآن سجاد قاسمی رییس مرکز حراست بنیاد، سهراب تاج گردون مدیرکل امور بین‌الملل بنیاد، علی عباس کمری مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر، علیرضا کریمیان مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد، نادر نصیری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد استان البرز و لاله افتخاری نماینده سابق مجلس و عضو هیئت‌علمی دانشگاه شاهد حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248805
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...