فرزندان شهدا آرمان های پدرانشان را در میان نسل جوان ترویج دهند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی خاطرنشان ساخت: فرزندان شهدا و ایثارگران در جامعه کنونی وظیفه دارند، آرمان های پدرانشان را در میان نسل جوان ترویج دهند.
فرزندان شهدا آرمان های پدرانشان را در میان نسل جوان ترویج دهند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه 22 خرداد در شهرستان فریمان با همسر شهید «محمد علی گردانی» و خانواده شهید «محمدرضا غلامی» دیدار کرد و گفت: هدف از دیدار، تکریم ایثارگران و بررسی و پیگیری مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران است.
وی در دیدار با همسر شهید محمد علی گردانی افزود: همسران شهدا با سختی های فراوان فرزندان شهدا را بزرگ کردند و موفقیت فرزندان در عرصه های علمی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی بهترین پاسخگوی زحمات مادران شهدا است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه هدف همسران شهدا، تربیت فرزندان برای مکتب اهل بیت(ع) است، ادامه داد: همسران شهدا با آموزه های قرآنی فرزندان شهدا را تربیت تا فرهنگ عاشورایی را به نسل های بعد انتقال دهند.
وی در دیدار با خانواده شهید محمدرضا غلامی خاطرنشان ساخت: فرزندان شهدا و ایثارگران در جامعه کنونی وظیفه دارند، آرمان های پدرانشان را در میان نسل جوان ترویج دهند.
حجت الاسلام معصومی با تاکید بر رفع مشکلات ایثارگران افزود: امیدواریم با بررسی مسئولین بنیاد مشکلات ایثارگران در کمترین زمان ممکن مرتفع شود.
گفتنی است شهیدان محمدرضا غلامی و محمد علی گردانی به ترتیب در سال های 1339 و 1343 چشم به جهان گشودند و در 13 مرداد 1366 و 10 مرداد 1365 به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248814
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...