دیدار با 27 هزار نفر از ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون ۲۷هزار سرکشی و دیدار از جامعه ایثارگری در استان انجام شده است.
دیدار با 27 هزار نفر از ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد
 
به گزارش «ایثار»، علی محمد احمدی سه شنبه 22 خرداد در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به وضعیت ساماندهی گلزارهای شهدای استان، گفت: تعداد گلزارهای استان ۵۵۳ گلزار در قالب ۱۷۹۱ مزار است که تاکنون ۴۶۰ گلزار در قالب ۱۶۸۱ مزار ساماندهی شده است. 
وی با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده از دولت یازدهم تاکنون اظهار کرد: مقاوم سازی و نماسازی گلزار مطهر شهدای شهر یاسوج، مجهزسازی گلزارهای شهدای شهرهای گچساران و دهدشت به وسایل گرمایشی و سرمایشی، تکمیل مرکز فرهنگی و حسینیه شهدای گلزارهای شهرستان های کهگیلویه و گچساران و همچنین برگزاری کنگره ملی ۱۸۸۰ شهید استان و تحقق بیش از ۹۰۰ یادواره از اهم اقدامات انجام شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوزه استخدام های ایثارگران از تمامی ظرفیت های قانونی استفاده می شود، خاطرنشان کرد: در حوزه استخدامی نیز استخدام ۸۴۹ نفر از محل سهمیه حداقل ۲۵‌درصد ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران محقق شد. همچنین اشتغالزایی برای ۴۲۰ نفر از طریق پرداخت تسهیلات بانکی عملیاتی شد.
احمدی با تاکید بر ضرورت تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، تصریح کرد: شهدا متعلق به همه ملت هستند و باید بدون نگاه سیاسی، فردی، گروهی، جناحی و سازمانی، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش دهیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون، ۲۷هزار سرکشی و دیدار از جامعه ایثارگری در استان انجام شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248855
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...