انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اظهار داشت: هر چه انقلاب اسلامی دارد از مجاهدت شهدا است و همه ما تا قیامت مدیون خون شهدا هستیم.
انقلاب اسلامی ثمره مجاهدت شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در ضیافت افطار معتمدین معین که شب گذشته 22 خرداد در نمازخانه اداره کل برگزار شد، گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بیش از آنچه باید تاکنون برای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی سرمایه گذاری کرده اند و امروز که نزدیک به 4 دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد شما همانند دهه نخستین آن در سنگر خدمت حضور دارید و این برترین نوع ایثار است.
وی با اشاره به جایگاه معتمدین معین در بنیاد اظهار داشت: کسانی که در قالب تشکل معتمدین معین گرد هم آمده اند در واقع مروج ایثار و ایثارگری در جامعه هستند و در استمرار راهی که از ابتدای نهضت اسلامی آغاز شده است و در مسیر تداوم ایثار گام بر می دارند.
نصیری فعالیت معتمدین معین در قالب شبکه های اقشار را در شرایط خاص کنونی برای ایثارگران نوید بخش دانست و افزود: با توجه به وضعیت کشور در سالیان اخیر به لحاظ محدودیت های منابع و مسائل بین المللی به ویژه در سال جاری که همانند ابتدای پیروزی انقلاب دشمن در جهت خیال خام خود به قصد براندازی این نظام الهی توطئه می کند، بیش از گذشته نیازمند همدلی و همراهی ایثارگران در قالب معتمدین معین هستیم و این تشکل مردم نهاد می تواند با وحدت مدیریت، تفکر بسیجی و چیدمان بسیجی بر کیفیت خدمات خود بیفزاید.
مدیرکل بنیاد تهران با تاکید بر ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت معتمدین معین گفت: معاونت تعاون و روسای مناطق باید با ایجاد رابطه دو سویه، بستر مناسب را برای همراهی و اثرگذاری معتمدین معین و همکاری بیشتر در راستای بالا بردن کیفیت خدمات فراهم کنند.
وی با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اظهار داشت: هر چه انقلاب اسلامی دارد از مجاهدت شهدا است و همه ما تا قیامت مدیون خون شهدا هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248867
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...