عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان، جانبازان و ایثارگران و خانواده های مکرم است.
عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، ناصر عارف در نشست بررسی کم و کیف اجرای طرح سپاس گفت: دیدار و سرکشی از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر در ماه مبارک رمضان با عنوان «طرح رمضان» در چندین مرحله با همکاری ادارات به عمل آمد. 
وی در ادامه گفت: اجرای طرح سپاس از سرمایه های معنوی و فرهنگی جامعه بوده و بسیار ارزشمند است که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان و دیگر دستگاهای متولی با هدف تجلیل و تکریم از این عزیزان انجام شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در ادامه افزود: در این ماه با عنوان طرح رمضان تلاش کردیم تا بتوانیم به نحو شایسته ای از خانواده های شهدا و ایثارگران که نماد اسوه های صبر و ایثار و استقامت هستند دیدار و سرکشی و تجلیل کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت: خانواده های شهدا و یادگاران شهدا گلهای بوستان شهادت و ایثار هستند که حضور با طراوتشان در گستره جامعه اسلامی می تواند فضای جان و دل مردم را از عطر شهادت و ایثار معطر سازد.
عارف در ادامه بیان داشت: عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان، جانبازان و ایثارگران و خانواده های مکرم آنها است؛ بنابراین پیگیری و توجه به امورات خانواده شهدا و جانبازان در اولویت کاری مسئولین باید باشد.
لازم به توضیح است در این مدت از 967 خانواده شاهد و ایثارگر دیدار و سرکشی به عمل آمده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248870
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...