بنیاد سازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
مدیرکل بنیاد استان یزد گفت: بنیاد سازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک است و از سال 1384 تاکنون با ارائه خدمات الکترونیک به جامعه ایثارگری گام‌های اساسی برای خدمت‌رسانی آسان‌تر به جامعه هدف را برداشته است.
بنیاد سازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک است
 
به گزارش «ایثار»، احمد ابراهیمی در نشست اجرایی میز خدمت بنیاد که روز چهارشنبه 23 خرداد با حضور معاونین و سایر اعضا برگزار شد، گفت: بنیاد سازمان پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک است و از سال 1384 تاکنون با ارائه خدمات الکترونیک به جامعه ایثارگری گام‌های اساسی برای خدمت‌رسانی آسان‌تر به جامعه هدف برداشته است.
وی تصریح کرد: تلاش بنیاد به ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران است لکن اگر به هر دلیلی ایثارگران نمی‌توانند از اینترنت استفاده کنند، امکان ارائه خدمت به این عزیزان به‌ صورت حضوری وجود دارد.
وی یادآور شد: میز خدمت باهدف تسهیل در ارائه خدمات و رفاه حال خانواده شهدا و ایثارگران در ابتدای ورود مراجعه‌کنندگان به بنیاد دایر شده است که باعث عدم سردرگمی و صرفه‌جویی در زمان حضور مراجعه‌کننده و ارائه پاسخ درست و سریع به آن‌ها می‌شود.
ابراهیمی افزود: مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد (هاتف) به‌عنوان نقطه تماس منحصربه‌فرد در سازمان نقش بسزایی در امر رضایتمندی جامعه ایثارگری و پیشبرد برنامه‌های سازمان دارد که این امر مستلزم تعامل مؤثر همه همکاران در حوزه‌های تخصصی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248875
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...