خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران با تواضع و صداقت همراه باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
مدیرکل بنیاد مازندران با بيان اينكه خدمتگزاری به ايثارگران يك افتخار محسوب مي شود، گفت: خدمت به خاندان مكرم شهدا و ايثارگران بايد با اخلاق، تواضع و صداقت در گفتار همراه باشد به گونه ای كه رضايت ايثارگر را به دنبال داشته باشد.
خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران با تواضع و صداقت همراه باشد
 
به گزارش «ايثار»، ملاقات عمومی و دیدار با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان روز سه شنبه بيست و دوم خردادماه در دفتر مديركل بنياد شهید و امور ایثارگران مازندران برگزار شد.
هدایت مظلومی پس از دیدار با خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان، گفت: تسهيل و تسريع در روند پاسخگويی و رسيدگی مستقيم به مشكلات و درخواست های ايثارگران، جلب رضايت و تكريم از ايثارگران از اولويت های بنياد در ملاقات عمومی است.
وی با بيان اينكه خدمتگزاری به ايثارگران يك افتخار محسوب می شود، گفت: خدمت به خاندان مكرم شهدا و ايثارگران بايد با اخلاق، تواضع و صداقت در گفتار همراه باشد به گونه ای كه رضايت ايثارگر را به دنبال داشته باشد.
وی اظهار داشت: ميز خدمت برای ارائه خدمات بهينه به ايثارگران پس از ماه مبارك رمضان در بنياد مازندران راه اندازی خواهد شد كه بر اساس آن درخواست های ايثارگران پس از ثبت در سيستم بلافاصله در كوتاهترين زمان ممكن مورد پيگيری و رسيدگی قرار می گيرد.
در  این ملاقات عمومی بيش از 100 نفر از خانواده های معزز شاهد و ايثارگر از شهرهای مختلف مازندران حضور داشتند.
گفتنی است معاونين و كاركنان بنياد نيز پاسخگوی مهمترين مسائل و مشكلات خانواده های شهدا و ايثارگران در بخش خدمات رسانی بودند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 248887
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...