جانبازان اسوه های صبر و ایثارگری هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز جانبازان را اسوه‌های ایثارگری در جامعه دانست و گفت: جانبازان مانده‌اند تا به ما در راه ماندگان، راه رستگاری بیاموزند و حضور ایشان در جامعه ما به‌اندازه انقلاب قیمت دارد.
جانبازان اسوه های صبر و ایثارگری هستند
 
به گزارش «ایثار»، ضیافت افطاری جانبازان سرافراز 70 درصد عصر 22 خردادماه به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه استان البرز و دیگر مسئولین اجرایی برگزار شد.
طاهرنژاد در این مراسم، جانبازان را اسوه‌های ایثارگری در جامعه دانست و گفت: جانبازان مانده‌اند تا به ما در راه ماندگان، راه رستگاری بیاموزند؛ حضور جانبازان در جامعه ما به‌اندازه انقلاب قیمت دارد. وجود آنان در جامعه همچون وجود عمار یاسر در سپاه امیرالمؤمنین علیه‌السلام است.
مدیرکل بنیاد البرز در بخش دیگر با اشاره به اینکه جانبازان عمارهای انقلاب هستند، گفت: اگر روح حاکم بر جامعه روح ایثار و جانبازی باشد هیچ روزنه نفوذی برای سلطه و منفعت‌جویی استکبار باقی نخواهد ماند. جهان استکبار که این حقیقت را به‌روشنی دریافته است، تنها راه رسیدن به اهداف خود را در از بین بردن این روح و فرهنگ می‌بیند.
طاهرنژاد افزود: جامعه برای رشد و تعالی خویش و برای دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن و برای استقامت در راه رسیدن به اهداف اسلامی خویش نیازمند الگوی مناسب است که جانبازان بهترین الگو برای دست یافتن به این مسیر هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248891
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...