خانواده های شهدا ستارگان درخشان انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ستارگان درخشان انقلاب اسلامی دانست و گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یکی از مهم‌ترین عوامل تداوم انقلاب است.
خانواده های شهدا ستارگان درخشان انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت هفته جهاد و کشاورزی عصر سه شنبه 22 خرداد ماه ناصر عارف به همراه صفدریان رییس بنیاد شهرستان همدان و جلالوند مدیرکل جهاد و کشاورزی استان با خانواده شهیدان «تیموری» و «محمد حسن جعفری» دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته جهاد و کشاورزی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را ستارگان درخشان انقلاب اسلامی دانست و گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یکی از مهم‌ترین عوامل تداوم انقلاب است.
وی تکریم خانواده‌های ایثارگران را یک وظیفه همگانی برای جامعه و نظام اسلامی دانست و گفت: وظیفه امروز جامعه در شرایط کنونی، ادامه راه شهدا، جانبازان و ایثارگران، استقامت در مقابل تحریم‌های دشمنان و پایداری بر مسیر پرافتخار ولایت است و اشاعه‌ تفکر و راه و رسم زندگی شهدا و جانبازان سبب خواهد شد تا انقلاب اسلامی همچنان و بیش‌ از پیش در مسیر پیشرفت و توسعه گام‌های اساسی برداشته و قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری طی کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248909
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...