خدمت به خانواده های شهدا باعث افتخار است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد مرکزی گفت: خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران توفیقی بزرگ محسوب می شود و تکریم ارباب رجوع را از اصول اخلاقی و بنیادین خادمان به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران می دانیم.
خدمت به خانواده های شهدا باعث افتخار است
 
به گزارش «ايثار»، مرتضی انصاريفر در نشست هم اندیشی با فرزندان شهدا از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان به عنوان بزرگترین سرمایه‌های معنوی ‏انقلاب و ملت یاد کرد و گفت: خانواده های شهدا در حساس ترین شرایط کشور با نثار خون عزیزان خود صلابت و اقتدار امروزی را برای کشور به ارمغان آوردند و دیدار با فرزندان ‏آنان نوعی ادای دین به ارزش‌های انقلاب و شهدا است.
وی بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه افرادی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، ‏وام‌دار خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند. ‏
معاون تعاون ادامه داد: تلاش در جهت خدمت به خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه ‏اخلاقی، عرفی و ‏دینی مسئولان و مردم است، هر چند کمترین کاری است که می‌توان برای قدردانی از ‏آنها انجام داد.‏
انصاريفر از انقلاب اسلامی به عنوان الگوی موفق برای دیگر کشورها یاد کرد و گفت: الگوی بسیاری از نیروهای مقاومت در سرتاسر جهان با اقتباس از شهدای ایران اسلامی است که نمونه بارز آن می توان به مبارزات انقلابی مردم لبنان اشاره کرد که با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی در حال ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی است.
وی افزود: خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران توفیقی بزرگ محسوب می شود و تکریم ارباب رجوع را از اصول اخلاقی و بنیادین خادمان به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران می دانیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248924
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...