خدمت به ایثارگران اولویت کاری بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به اینکه تعامل دوسویه با دستگاه‌های اداری شهرستان می‌تواند در بسیاری از مسائل گره‌گشا باشد، خدمت به ایثارگران و گره‌گشایی از کار آنان را اولویت کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست.
خدمت به ایثارگران اولویت کاری بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، به‌ منظور ارزیابی عملکرد و فعالیت‌های کارکنان بنیاد شهرستان صحنه، معاونین ستادی بنیاد کرمانشاه صبح امروز بیست و سوم خردادماه با حضور در مجموعه اداری بنیاد این شهرستان، مسائل، مشکلات، فعالیت‌ها و چگونگی عملکرد این بنیاد را مورد ارزیابی قرار دادند.
حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیر کل بنیاد کرمانشاه در این نشست گفت: در بنیاد صحنه با مجموعه‌ای جوان، ایثارگر و تحصیل‌کرده مواجه هستیم و این بدان معنا است که این بنیاد از ظرفیت بسیار خوبی برای خدمتگزاری به ایثارگران برخوردار است که این امر می‌تواند سطح رضایت ایثارگران در این منطقه را ارتقا بخشد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: در کنار این نقطه مسئولین دلسوز و تلاشگر این شهرستان و پیگیری که از مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری دارند، خود ظرفیت مناسبی را به وجود آورده که می‌تواند برای خدمتگزاری هرچه بهتر به جامعه ایثارگری بسیار مطلوب و مؤثر باشد.
حجت‌الاسلام عسگری افزود: هدف اصلی ما از این ارزیابی‌ها شناخت استعدادها و نیروهای کارآمد و بررسی مسائل و مشکلات مجموعه‌های اداری است، لذا همکاران باید از این فرصت‌ها به‌ خوبی استفاده کرده و در جهت پیشبرد اهداف سازمانی تلاش کنند.
وی با اشاره به اینکه مجموعه اداری بنیاد باید بر مقررات و قوانین اداری اشراف کامل داشته باشند، اظهار داشت: ما می‌توانیم با گفتمان مناسب و تسلط بر قوانین هدف رسالت اصلی خود که رضایت بهترین خلق خدای متعال است را جلب کرده و باید متوجه باشیم، قصور در خدمت به این قشر عزیز هم از لحاظ اداری برای ما دارای مسئولیت است و هم در قیامت مدیون این خانواده‌های عزیز و صبور خواهیم بود.
حجت‌ الاسلام عسگری با اشاره به اینکه تعامل دوسویه با دستگاه‌های اداری شهرستان می‌تواند در بسیاری از مسائل گره‌گشا باشد، خدمت به ایثارگران و گره‌گشایی از کار آنان را اولویت کاری بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست.
گفتنی است، حجت‌الاسلام عسگری در خلال بازدید از بنیاد شهرستان صحنه به همراه عزیزپور مسئول بازرسی و اکبری رییس بنیاد صحنه ضمن حضور در گلزار مطهر شهدای گران‌قدر این شهرستان، به مقام والای آنان ادای احترام کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248930
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...