تشکل‌های ایثارگری از سرمایه‌های اجتماعی مطمئن برای بالندگی کشور هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷
مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر تأکید کرد: تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر از سرمایه‌های اجتماعی مطمئن برای بالندگی نظام و کشور هستند.
تشکل‌های ایثارگری از سرمایه‌های اجتماعی مطمئن برای بالندگی کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی در جمع تعدادی از دبیران تشکل های شاهد و ایثارگر درباره اهمیت  و تأثیرگذاری این دسته از سازمان های مردم نهاد در نظام جمهوری اسلامی گفت: تشکل‌ها و نخبگان شاهد وایثارگر از سرمایه‌های اجتماعی مطمئن برای بالندگی نظام و کشور هستند. این دسته از سازمان های مردم نهاد دارای سابقه ایثار و شهادت هستند و به عنوان ظرفیت‌های فکری و اجرایی برای پیشبرد اهداف نظام و جامعه شاهد و ایثارگر به شمار می روند. تمام کسانی که در این نظام مسئولیت دارند باید قدر این فرصت را به خوبی بدانند و حداکثر استفاده را از این پتانسیل عظیم در راستای عملیاتی کردن استراتژی و سیاست های کلان کشور به کارگیرند.
وی افزود: در دوران دفاع مقدس پرسنل ارتش، سپاه، بسیج، جهاد و سایر نیروهای مردمی به فرمان بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی بدون هیچ چشم داشتی از مال و جان خود گذشتند و برای دفاع از نظام با تمام توان به میدان آمدند و فکر گرفتن تسهیلات و سهمیه در آینده نبودند. آنچه ایشان را مصمم‌تر می‌کرد حفظ اسلام وانقلاب وکشور بود.
مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در پایان گفت: برای اینکه مفهوم صبر را متوجه شویم باید با خانواده معظم شهدا، جانبازان گرانقدر 70 درصد و اعصاب و روان، آزادگان سرافراز و رزمندگان دلاور دیدار کنیم و به مقاومت و صبوری آنان پی ببریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 248932
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...