داخلی صفحه قم خبر
 
​استاندار قم:
اخلاص در خدمتگزاری با تأسی به ویژگی های اخلاقی شهدا بدست می آید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹
استاندار قم در دیدار با خانواده شهید حمله سال گذشته گروهک تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: اخلاص در خدمت گذاری با تأسی به ویژگی های اخلاقی شهدا بدست می آید.
اخلاص در خدمتگزاری با تأسی به ویژگی های اخلاقی شهدا بدست می آید
 

به گزارش ایثار واحد استان قم، سید مهدی صادقی به مناسبت سالگرد حمله گروهک تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثار گران استان قم با خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی تقوی دیدار نمود. 
استاندار قم در این دیدار با بیان ویژگی های شخصیتی شهدا و اهداف آنان در مسیر زندگی، اظهار کرد: بدون شک با تأسی مسئولین به راه و آرمان شهدای نظام جمهوری اسلامی ایران راه انجام وظایف هموار خواهد بود. 
صادقی با ابراز خرسند از حضور در جمع خانواده شهید تقوی و استماع ویژگی های اخلاقی این شهید بزرگوار، ادامه داد: از ویژگی های برتر یک انسان مومن و انقلابی حساسیت و مسئولیت پذیری است و امیدواریم با توجه به منش و روحیه این شهید انقلابی نسبت به تعهدات خود پاسخگو باشيم.
وی نقش بازماندگان شهدا را در انتقال سجایای اخلاقی ايشان بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: با دعای خیر خانواده شهدا امیدواریم توفیق اخلاص در خدمتگزاری نصیب مان شود. 
لازم به ذکر است در پایان این دیدار استاندار قم با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی تقوی قدردانی نمود.
کد مطلب: 249422