نشست مشاوران شغلی جامعه ایثارگری استان زنجان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷
نشست مشاوران شغلی جامعه ایثار استان زنجان با حضور مدیرکل و مسئولان سایر دستگاه‌های ذی‌ربط برگزار شد.
نشست مشاوران شغلی جامعه ایثارگری استان زنجان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در نشست مشاوران شغلی با اشاره به اینکه برگزاری این جلسه به صورت فصلی و با حضور روسای شهرستانی اقدامی موثر خواهد بود، اظهار کرد: مشاوره صحیح به جامعه ایثارگر امید و روحیه مثبت انتقال می‌دهد.
علی کاظمی با بیان اینکه باید با تجمیع اطلاعات و آگاهی میان دستگاه‌ها و بنیاد مسیر ایجاد اشتغال برای جامعه هدف ایثارگر تسهیل شود، عنوان کرد: نگاه افراد نسبت به اشتغال صرف دولتی، باید تغییر یابد یعنی افراد به این نتیجه برسند که با توجه به استعدادها و مهارت‌های کسب شده می‌توانند در سایر شغل‌ها نیز بدرخشند.
وی از اهمیت مسائل روز برای مقام معظم رهبری سخن به میان آورده و ادامه داد: اشتغال نیز یکی از موضوعات مهمی است که از سوی رهبر نیز مورد تاکید قرار گرفته است. موضوعی که اغلب خانواده‌ها با آن درگیر هستند.
مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه همه باید با فکر جمعی برای رونق اقتصاد تلاش کنیم، اضافه کرد: یکی از راه‌کارها، ایجاد اشتغالی پایدار است که از نتیجه آن وضعیت کسب و کار سامان یابد.
وی همکاری متمرکز مشاوره در سه حوزه خانواده، تحصیل و مشاوره را اثر گذار در امر ایجاد اشتغالی سودمند دانست و اظهار کرد: افراد باید تسهیلات را با آگاهی و آینده‌نگری مطلوب بدست آوردند.
در ادامه معاون تعاون و امور اجتماعی نیز با اشاره به اینکه اگر انسان همت کند خداوند نیز پشتیبان او خواهد بود، بیان کرد: مدتی است که اشتغال به نوعی برای کشور بحران تلقی می‌شود و باید برای آن راه‌کارهای مناسبی اتخاذ شود.
سیدجمال‌الدین موسوی در ادامه افزود: باید با تلاش و راهنمایی افراد جهت کسب مهارت، اشتغال مناسبی را برای جامعه هدف ایجاد کنیم. در این میان هم‌فکری و ارائه ایده‌های نو و یاری سایر دستگاه‌های مربوطه راه‌گشا خواهد بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251473