اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی مدیون خون شهیدان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
مدیر کل بنیاد مرکزی امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار شهیدان دانست و تصریح کرد: باید رشادت، حماسه و زندگی شهدا برای نسل جدید واکاوی شود تا این مهم چراغ راه نسل‌های آینده جامعه اسلامی باشد.
اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی مدیون خون شهیدان است
 
به گزارش »ایثار»، محمد صادق دوخائی ضمن تسلیت شهادت امام صادق (ع) و گرامی داشت یاد و خاطره 6 هزار شهید استان افزود: شهدا از همه چیز خود گذشتند و برای دفاع از آب و خاک و وطن خود جنگیدند.
وی با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند «یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»، افزود: شهدا بهترین الگو برای جوانان هستند و برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد تا تمام توطئه و ترفندهای شوم دشمنان برای گمراه کردن جوانان نقش بر آب شود.
مدیر کل بنیاد استان مرکزی با تأکید بر تقویت روحیه شهادت طلبی در جوانان و نوجوانان اضافه کرد: گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز می تواند باعث ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در نسل جوان شود.
دوخائی با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره های شهدا گفت: هر مجلسی که به یاد و نام شهدا برگزار شود سراسر نور و برکت است و ما بایستی چشم دل خود را روشن کنیم تا بتوانیم جز رهروان شهدا قرار گیریم.
وی امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مرهون ایثار شهیدان دانست و تصریح کرد: باید رشادت، حماسه و زندگی شهدا برای نسل جدید واکاوی شود تا این مهم چراغ راه نسل‌های آینده جامعه اسلامی باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251476