پیکر شهید والامقام «عباس ملکشاهی» در کرمانشاه تشییع شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
پیکر پاک و مطهر شهید والامقام «عباس ملکشاهی» پس از 31 سال صبح امروز نوزدهم تیرماه 97، بر دستان خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم کرمانشاه تشییع شد.
پیکر شهید والامقام «عباس ملکشاهی» در کرمانشاه تشییع شد
 
به گزارش «ایثار»، پیکر پاک و مطهر شهید والامقام «عباس ملکشاهی» پس از 31 سال صبح امروز نوزدهم تیرماه 97، بر دستان خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم کرمانشاه تشییع شد.
در این مراسم باشکوه که با حضور مدیران، مسئولین و فرماندهان ارشد نظامی برگزار شد، پیکر پاک شهید والامقام «عباس ملکشاهی» از مقابل مسجد جامع تا میدان آزادی کرمانشاه تشییع و سپس جهت خاک‌سپاری در جوار همرزمان شهیدش به گلزار مطهر شهدای باغ فردوس کرمانشاه انتقال یافت.
در حاشیه این مراسم حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه گفت: شهدا خود از جنس مردم هستند و جامعه اسلامی ما هم انصافاً قدردان شهدا هستند و به‌ خوبی وظیفه خود را در قبال شهدای گران‌قدر انجام داده‌اند و نمونه آن را می‌توانیم در تشییع پیکر پاک شهید والامقام عباس ملکشاهی به عینه ببینیم.
مدیر کل بنیاد کرمانشاه در ادامه افزود: آنچه امروز باید مورد توجه مسئولین خدمتگزار به‌ نظام اسلامی باشد استمرار مسیر شهدا، زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و خدمت‌رسانی و خیرخواهی برای مردم شریف و شهیدپرور ایران اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه حفظ ارزش‌ها وظیفه همه آحاد جامعه است، خاطرنشان کرد: شهدا در راه دفاع از ارزش‌ها از جان و هستی خود گذشتند تا ملت ایران در آسایش، آرامش و باعزت زندگی کنند و این وظیفه ما را در قبال خون پاک شهدا سنگین‌تر می‌کند.
گفتنی است، شهید معظم «عباس ملکشاهی» جمعی لشگر 24 ارومیه در سال 66 و در عملیات والفجر 9 در منطقه عمومی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251477