خانواده‌های معظم شهدا نشانه‌های جاودانه افتخار و عزت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: خانواده‌های معظم شهدا پرچم‌های برافراشته انقلاب و نشانه‌های جاودانه افتخار و عزت و سربلندی ملت ایران هستند.
خانواده‌های معظم شهدا نشانه‌های جاودانه افتخار و عزت هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار از خانواده شهدای شهرستان بدره بابیان اینکه خانواده شهدا پای دین و قرآن ایستادند و با دادن ارزشمندترین دارایی خود باخدا معامله کردند،که خداوند متعال از بندگان مومن خود همین انتظار را دارد.
وی افزود: همه وظیفه‌داریم برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و انتقال آرمان‌های شهدا به نسل‌های جوان جامعه تلاش کنیم. 
مدیرکل بنیاد ایلام عزت، عظمت و اقتدار کنونی کشور را مرهون خون شهدا دانست و اظهار کرد: خون‌های زیادی برای این نظام و انقلاب ریخته شده و قدردانی از خانواده‌های شهدا کمترین وظیفه مسئولان است. 
سلیمان رستمیان بابیان اینکه خداوند وعده داده است کسانی که در حمایت از دین مقاومت و ایستادگی کنند نزد خداوند پاداش بزرگی دریافت می‌کنند، افزود: فرشتگان بر کسانی که در حمایت از دین مقاومت و ایستادگی دارند فرو فرستاده می‌شوند و ترس و غم را از آن‌ها دور می‌کند و بشارت بهشت را به آنان می‌دهند.
مدیرکل بنیاد ایلام بابیان اینکه باید فهم و درک درستی از آرمان‌ها و اهداف شهدا داشته باشیم، افزود: مردم ما راه امام حسین (ره) و شهدا را انتخاب کرده‌اند و از اسلام و انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.
سلیمان رستمیان با اشاره به لزوم رفع مشکلات خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران در جامعه، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با تعامل و هماهنگی بیشتر در راستای رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان بدره گام برداریم و وظیفه خود در قبال شهدا و ایثارگرانی که در راه امنیت و آسایش مردم جان‌فشانی کرده‌‌اند را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.
لازم به ذکر است مدیرکل بنیاد ایلام در ادامه سفر به شهرستان بدره با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید روح‌الله زمانی امام‌جمعه بدره و مجید عسگری فرماندار این شهرستان پیرامون بررسی و حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگر  این شهرستان  دیدار کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251481