برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های یزد، خوزستان، لرستان و خراسان رضوی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های یزد، خوزستان، لرستان و خراسان رضوی برگزار شد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های یزد، خوزستان، لرستان و خراسان رضوی
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به حضور تیم کمیسیون پزشکی بنیاد به‌منظور بررسی پرونده‌های ماده 22 و 26 ایثارگران و خانواده معظم شهدا در استان لرستان گفت: این کمیسیون در تاریخ 9 تیرماه طی 4 جلسه فشرده در شهرستان خرم‌آباد به پرونده 197 نفر از متقاضیان گرامی رسیدگی کرد.
وی در خصوص برگزاری این کمیسیون در استان خراسان رضوی نیز گفت: کمیسیون تعیین درصد استان خراسان رضوی با حضور تیم تخصصی متشکل از متخصص داخلی و چشم، ۲ متخصص اعصاب و روان و متخصص ENT و متخصص ارتوپدی و جراحی عمومی برگزار شد و تعداد 414 نفر از این عزیزان مورد ویزیت قرار گرفتند. همچنین 30 نفر از جانبازان عزیز مدافع حرم نیز در طول 2 روز برگزاری این کمیسیون مورد ویزیت متخصصان قرار گرفتند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: اعضای تیم کمیسیون پزشکی متشکل از متخصصین، دبیر و کارشناسان این اداره کل برای بررسی و ویزیت جانبازان استان یزد در تاریخ 14 تیرماه به شهرستان یزد اعزام شدند و طی برگزاری ۴ جلسه به بررسی و ویزیت ۲۰۹ نفر از جانبازان این استان پرداختند.
طائبی در پایان گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان خوزستان نیز در روزهای 14 و 15 تیرماه با دعوت از متقاضیان و جانبازان تعیین درصد مجدد و حق پرستاری موضوع ماده ۲۶ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در محل کمیسیون پزشکی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۲ اهواز برگزار شد. این کمیسیون با حضور 7 نفر از متخصصین، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی تشکیل شد و 347 نفر از متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی، توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251520