ارتقای تعامل ایثارگران و مسئولین بنیاد با همکاری روابط عمومی تقویت می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۵
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی خطاب به مسئولین روابط عمومی و رابطین خبری گفت: پیام بنیاد را به ایثارگران و پیام ایثارگران را بنیاد انتقال دهید و تعامل مسئولین بنیاد و ایثارگران را در جهت رفع مشکلات ایثارگران ارتقا دهید.
ارتقای تعامل ایثارگران و مسئولین بنیاد با همکاری روابط عمومی تقویت می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در همایش مسئولان روابط عمومی و رابطین خبری که در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد خراسان رضوی برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: انتقال پیام سه شرط اساسی دارد؛ زمان، مکان و محتوا و  هر پیام باید این  سه گزینه را رعایت کند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به جایگاه و ارزش خبر در سطح جامعه اشاره کرد و ادامه داد: پیام باید محتوای واقعی داشته باشد، یعنی اساس و ریشه آن براساس حقیقت باشد، زیرا خبر می تواند این قدر بزرگ شود که صد درصد دروغ را واقعی جلوه و یا بلعکس باشد.
 وی بیان کرد: خبر باید بر اساس واقعیت و حق باشد، ما در نهایت صداقت، در نشست های صمیمی با ایثارگران اعلام می کنیم یا کار قانونی انجام می دهیم و یا مطابق قانون اجرایی نیست و مانع سرگردانی ایثارگران نمی شویم.
 وی به بخشی از زندگی حضرت محمد (ص) اشاره کرد و گفت: پیامبر اسلام (ص)در زمان خودش نقش یک روابط عمومی را داشته  چون در یک زمان، مکان و یک پیام مشخصی را به مردم رساند و تاثیر این پیام را سال ها می بینیم.
حجت الاسلام معصومی خاطر نشان ساخت: مسئولین روابط عمومی باید قول «لین» داشته باشند، یعنی با زبان نرم صحبت کند تا تأثیرگزار باشد.
وی خطاب به مسئولین روابط عمومی و رابطین خبری گفت: پیام بنیاد را به ایثارگران و پیام ایثارگران را بنیاد انتقال دهید و تعامل مسئولین بنیاد و ایثارگران را در جهت رفع مشکلات ایثارگران ارتقا دهید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251558