مردم برای خانواده شهدا حرمت قائل هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴
مدیر کل بنیاد ایلام با بیان اینکه در ایران، مردم برای خانواده شهدا حرمت قائل‌ هستند، گفت: همان‌طوری که مزار امام‌زادگان انسان را به یاد معنویت و آخرت می‌اندازد؛ خانواده شهدا نیز نورانیتی ملکوتی دارند که منطقه زندگی خود را متأثر می‌کنند.
مردم برای خانواده شهدا حرمت قائل هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در دیدار با خانواده شهدا با بیان اینکه در ایران، مردم برای خانواده شهدا حرمت قائل‌ هستند، گفت: همان‌طوری که مزار امام‌زادگان انسان را به یاد معنویت و آخرت می‌اندازد؛ خانواده شهدا نیز نورانیتی ملکوتی دارند که منطقه زندگی خود را متأثر می‌کنند.
وی با بیان اینکه فضای معنوی که به برکت خون شهدا ایجاد می‌شود ارزشمندترین چیزی است که شهدا داشتند، اظهار کرد: شهدا جانشان را برای دفاع از اسلام و انقلاب تقدیم خدا کردند و این وظیفه همه مسئولین را سنگین‌تر می‌کند که باید از منافع حزبی و فردی درگذرند که این حداقل کاری است که مسئولین می‌توانند دینشان را نسبت به شهدا به‌جای آورند.
مدیر کل بنیاد ایلام گفت: با ایثارگری شهدا، جانبازان و آزادگان؛ کار مسئولین در جهت احیای ارزش‌ها و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی بیشتر می‌شود.
رستمیان افزود: آنچه امروز نصیب کشور می‌شود از دستاوردهای هسته‌ای، پیشرفت‌های علمی، دستاوردهای سیاسی و اقتصادی همه مدیون رزمندگان است و رمز بقای انقلاب اسلامی، وجود این افراد است.
وی اظهار کرد: وجود خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در بین مردم باعث زنده ماندن انقلاب اسلامی می‌شود زیرا مردم خاطرات دفاع مقدس را فراموش نمی‌کنند.
سلیمان رستمیان از جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا خواست تا هر خاطره‌ای از دفاع مقدس دارند را مکتوب کنند چراکه این‌ خاطرات، ماندگار است.
وی ادامه داد: ایثارگری این افراد، افتخارآفرینی‌های بی‌نظیری است که در طول تاریخ زیاد اتفاق نمی‌افتد.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: شهدا مردانه جنگیدند و عاشقانه به فیض شهادت نائل آمدند، مقابل دشمن قد علم کردند تا مردم ملتشان قامت خم نکنند، مظلومانه زندگی کردند و مظلومانه به شهادت رسیدند و پیشرفت، امنیت، استقلال و آزادی خود را مدیون آن‌ها هستیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251567