داخلی صفحه فارس خبر
 
شهدا راه رسیدن به کمال را طی کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان داراب در دیدار با خانواده شهید نیک فرجام گفت: شهدا به امام حسین(ع) اقتدا کردند و در مسیر شهادت حرکت کرده و راه رسیدن به سعادت و کمال را طی کردند.
 
به گزارش ایثار از فارس ، انصاري نماينده مردم داراب و زرين دشت در مجلس شوراي اسلامي، مظفري فرماندار داراب و مرادی رئیس بنیاد این شهرستان در مراسمی با خانواده شهید نیک فرجام دیدار کردند.
رئيس بنياد شهيد و امورايثارگران شهرستان داراب در این دیدار اظهار داشت: امروز همه ما امنيت و آرامش خود را مرهون خون شهدا و فداکاری های ايثارگران و جانبازان می دانیم چرا که آن بزرگواران در راه دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی از جان خود گذشتند.
قاسم مرادي بیان کرد: شهدا با اقتدا به امام حسین(ع)، در مسیر شهادت گام نهادند و به سعادت و کمال دست یافتند و ما نیز می بایست با الگو گرفتن از زندگی شهدا، راه درست را در زندگی طی کنیم.

رضا انصاری، نماينده مردم داراب و زرين دشت در مجلس شوراي اسلامي نیز گفت: تكريم شهدا به معنای بزرگداشت فرهنگ شهادت و ترويج روحيه ايثارگري و فداكاري است فرهنگی كه براي بقاء جامعه و نظام مقدس اسلامي ضروري است.

علی مظفری فرماندار داراب نیز عنوان کرد: مسئولین باید رسیدگی به امور ایثارگران را در اولویت کارهای خود قراردهند و در زمینه خدمت رسانی به آن عزیزان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
گفتنی است شهيد عباس نيك فرجام هفتم فروردین سال 1361 در عمليات فتح المبين در منطقه سايت پنج به شهادت رسيد. 
کلمات کليدی: داراب؛ استان فارس؛ نیک فرجام؛ شهيد عباس نيك فرجام؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان داراب؛ قاسم مرادی؛ رضا انصاری؛ علی مظفری
کد مطلب: 252389