داخلی صفحه یزد خبر
 
حفظ منزلت ایثارگران در اجرای طرح سپاس مورد انتظار است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶
گروه فرهنگی- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: در اجرای طرح سپاس حفظ منزلت ایثارگران مورد انتظار است و همه ما باید برای دست‌یابی به این مهم دقت لازم را داشته باشیم.
حفظ منزلت ایثارگران در اجرای طرح سپاس مورد انتظار است
 
به گزارش ایکنا از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد صبح امروز در بازدید از مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر اظهار کرد: حفظ منزلت ایثارگران در اجرای طرح سپاس به‌عنوان یک هدف اصلی مورد انتظار است و همه ما باید برای دست‌یابی به این مهم دقت لازم را داشته باشیم.
ابراهیمی افزود: تلاش در جهت حفظ و تعالی منزلت خانواده شهدا و ایثارگران در جامعه، شناسایی نیازهای واقعی، افزایش سطح سلامت جسمانی و روانی این عزیزان و پیشگیری از آسیب‌های احتمالی و درنهایت افزایش سطح رضایتمندی جامعه هدف از دلایل اصلی اجرای این طرح است که همه ما وظیفه‌ داریم در راستای تحقق این اهداف تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: ارتباط مستقیم مسئولان با ایثارگران اگر به‌صورت مطلوب انجام شود آثار مثبت فراوانی را به دنبال دارد و زمینه را برای رفع بسیاری از مشکلات و مسائل جامعه ایثارگری را فراهم خواهد کرد.
ابراهیمی با تقدیر از همراهی مسئولان ارشد استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی، این همکاری و همدلی صمیمانه را از دلایل اجرای موفقیت‌آمیز طرح سپاس در استان یزد عنوان کرد.
مدیرکل بنیاد یزد افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حق ویژه‌ای بر گردن مردم و مسئولان دارند و همه افراد وظیفه‌ دارند تا ضمن پاسداشت از نزدیک با این خانواده‌ها دیدار داشته و با مسائل و مشکلات آنان آشنا شوند.
وی گفت: بدون شک خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را باید یک توفیق بزرگ الهی محسوب کرد که نزد خداوند منان دارای مزد و نقش مهمی در تحقق اهداف نظام و انقلاب مقدس اسلامی دارد.
کد مطلب: 252559
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...