داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرمانده سپاه قدس گیلان:
برگزاری یادواره شهدا از مولفه های ترویج فرهنگ شهادت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳
فرمانده سپاه قدس گیلان یکی از مولفه های ترویج فرهنگ شهادت در جامعه را برگزاری یادواره های شهدا دانست و گفت:برای رسیدن به اهداف یادواره ها باید تمامی دستگاه ها پای کار باشند و تنها با 2 الی 3 دستگاه نمی توان به اهداف یادواره ها رسید.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایسنا- منطقه گیلان، سردار محمد عبدالله ‍ پور عصر روز شنبه 30 تیر در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس که در سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد با اشاره به برگزاری 747 یادواره طی سال گذشته در گیلان، تصریح کرد: 465 میلیون تومان اعتبار جهت برگزاری یادواره در استان از سوی سپاه هزینه شده است.
وی یکی از مولفه های ترویج فرهنگ شهادت در جامعه را برگزاری یادواره های شهدا دانست و گفت: برای رسیدن به اهداف یادواره ها باید تمامی دستگاه ها پای کار باشند و تنها با 2 الی 3 دستگاه نمی توان به اهداف یادواره ها رسید.
فرمانده سپاه قدس گیلان، رئیس شورای برنامه ریزی یادواره شهدا در شهرستان ها را فرمانداران عنوان کرد و گفت: در برخی شهرستان ها فرمانداران به سختی در این زمینه پای کار هستند.
عبدالله پور بر ضرورت تهیه تقویم برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ها تاکید کرد و افزود: تقویم برگزاری یادواره شهدا در شهرستان ها برای نیمه دوم سال مشخص شود تا شاهد برگزاری هرچه باشکوهتر یادواره شهدا در سراسر استان باشیم.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 252776
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...