داخلی صفحه یزد خبر
 
ساماندهی ۲۰۶ گلزار شهدا در استان یزد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
گروه فرهنگی- مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد گفت: تاکنون ۲۰۶ گلزار شهدا در سطح استان ساماندهی شده و مابقی در دست اجراست.
ساماندهی ۲۰۶ گلزار شهدا در استان یزد
 
به گزارش ایکنا از یزد، احمد ابراهیمی، مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد روز گذشته در جلسه شورای اداری بنیاد شهید استان که با هدف تبیین اهداف برنامه های سال جاری و اولویت های کاری با حضور مدیران ادارات بنیاد شهید شهرستان های استان در مهریز برگزار شد، اظهار کرد: عمده ترین بحث، برگزاری مراسم شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و جشن های آن است که کلیه برنامه های بنیاد شهید با این محور برگزار می شود و امیدواریم بتوان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که یکی از برنامه های مهم بنیاد و مصوبات شورای عالی بنیاد هست، تحقق پیدا کند.
ابراهیمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تکریم و حفظ شان ایثارگران، دقت و سرعت در ارائه خدمات، حل مشکلات جامعه هدف، پاسخگویی به موقع و شفاف و رضایتمندی خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از اهداف این نشست دانست.
وی به اولویت برنامه این اداره در سال جاری اشاره کرد و افزود: کیفی نمودن یادواره های شهدا و برنامه ساماندهی گلزار شهدا از اولویت برنامه های این اداره است که تاکنون ۲۰۶ گلزار شهدا در سطح استان یزد ساماندهی شده و مابقی در دست ساماندهی هست.
یادآور می شود در این نشست مدیران ادارات شهرستان ها گزارشی از روند اجرایی فعالیت های بنیاد و برخی مسائل و مشکلات موجود ارائه کردند.
کد مطلب: 253489
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...