داخلی صفحه یزد خبر
 
ساماندهی 206 گلزار شهدا در استان یزد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد شهید استان یزد: 327 گلزار شهدا در استان یزد وجود دارد که 206 گلزار شهدا ساماندهی شده است
ساماندهی 206 گلزار شهدا در استان یزد
 
به گزارش خبرگزاری صداو سیما مرکز یزد مدیر کل بنیاد شهید استان یزد در جلسه شورای اداری بنیاد شهید استان یزد که با هدف تبیین اهداف برنامه های سال جاری واولویت های کاری  با حضور مدیران ادارات بنیاد شهید شهرستان های استان در مهریز برگزار شد،از برنامه سال 97 این نهاد خبر دادو گفت:
عمده ترین بحث،برگزاری مراسم شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و جشن های آن می باشد که کلیه برنامه های بنیاد شهید با این محور برگزار می شود و امیدواریم بتوان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که یکی از برنامه های مهم بنیاد و مصوبات شورای عالی بنیاد هست، تحقق پیدا کند.
ابراهیمی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تکریم و حفظ شان ایثارگران، دقت و سرعت در ارائه خدمات، حل مشکلات جامعه هدف، پاسخگویی به موقع و شفاف و رضایتمندی خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از اهداف این نشست دانست.
ابراهیمی همچنین به اولویت برنامه این اداره در سال جاری اشاره کرد و افزود:کیفی نمودن یادواره های شهدا و برنامه ساماندهی گلزار شهدا از اولویت برنامه های این اداره می باشد که تاکنون 206گلزار شهدا در سطح استان یزد ساماندهی شده  و مابقی در دست ساماندهی هست.
در پایان این نشست مدیران ادارات شهرستان ها گزارشی از روند اجرایی فعالیت های بنیاد و برخی مسائل و مشکلات موجود ارائه کردند.
 
کد مطلب: 253490
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...