داخلی صفحه گیلان خبر
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:
مدیران از روحیه انقلابی شهید رجایی برای حل مشکلات الگوبرداری کنند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان بابیان اینکه مدیران برای حل مشکلات کشور از روحیه انقلابی شهید رجایی الگوبرداری کنند،گفت: ناتوانی در مهار تورم و گرانی به دلیل نبود همین روحیه است.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری مهر،حجت الاسلام مجتبی اشجری در نشست ستاد بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد، اظهار کرد: حادثه تروریستی شهادت شهیدان رجایی و باهنر جزء حوادثی است که از یادها نمی رود.
وی با بیان اینکه شهادت این عزیزان به نقطه عطفی برای وفاق ملی، تحکیم نظام و تسریع در نابودی پایگاه منافقین تبدیل شد،افزود:این حادثه تروریستی توسط یکی از عوامل نفوذی منافقین در میان نیروهای انقلابی اتفاق افتاد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه با تأکید برلزوم هوشیاری و بصیرت برای جلوگیری از نفوذ چنین افرادی در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی،گفت:امروز این موضوع یکی از جدی ترین تهدیدات نظام جمهوری اسلامی است.
وی در ادامه با بیان اینکه مدیران انقلابی باید با روحیه ای همانند شهیدان رجایی و باهنر برای حل مشکلات حال حاضر نظام اسلامی گام بردارند،تصریح کرد:ناتوانی مسئولان در عدم مهار تورم، گرانی و رفع مشکلات اقتصادی به دلیل نداشتن روحیۀ انقلابی است.
حجت الاسلام اشجری ولایت پذیری، روحیه انقلابی، ساده‌زیستی و مبارزه با فساد را از جمله بارزترین ویژگی‌های شهید رجایی دانست و افزود: اقشار مختلف جامعه اعم از مردم و مسئولان باید از این نوع رفتار الگوبرداری کنند.
وی با بیان اینکه ویژگی های دولت انقلابی باید از سوی دستگاه های فرهنگی در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تبیین شود،گفت:نهادهای فرهنگی ویژگی‌های دولت انقلابی را براساس بیانات امام خمینی (ره) و رهنمودهای رهبری معظم بیان کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به پیشنهاد ۶۷ برنامه برای بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر، ادامه داد: برنامه استانی گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه هفتم شهریور در سالن اجتماعات بانک صادرات شهر رشت برگزار می شود.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 254045
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...