ارائه خدمات هدایت تحصیلی برای داوطلبان ایثارگر گیلان در کنکور 97
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان از ارائه خدمات مشاوره و هدایت تحصیلی برای انتخاب رشته داوطلبان شاهد و ایثارگر استان در آزمون سراسری سال 1397 خبر داد.
ارائه خدمات هدایت تحصیلی برای داوطلبان ایثارگر گیلان در کنکور 97
 
به گزارش «ایثار»، محمد رضا داوطلب از ارائه خدمات مشاوره و هدایت تحصیلی برای انتخاب رشته داوطلبان شاهد و ایثارگر استان در آزمون سراسری سال 1397 خبر داد و اظهار کرد: هدایت صحیح داوطلبان شاهد و ایثارگر برای انتخاب رشته های تحصیلی متناسب با استعداد، علاقه و بازار کار صورت می گیرد.
معاون فرهنگی بنیاد گیلان با اشاره به فعالیت پایگاه های مشاوره انتخاب رشته کنکور سال 97 در دانشگاه علمی، کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران، تصریح کرد: مراکز مشاوره در بنیاد شهرستان های رشت، لاهیجان، تالش، آستارا و رودبار مستقر شده و به داوطلبان شاهد و ایثارگر این شهرستان ها خدمات مشاوره و هدایت تحصیلی حرفه ای ارائه می دهند.
وی ادامه داد: این پایگاه ها با استفاده از مشاوران مجرب تا پایان زمان انتخاب رشته به هدایت تحصیلی داوطلبان با توجه به تراز علمی سال قبل، توانایی های ذهنی، علاقه و رغبت فردی و نیز متناسب با فرصت های شغلی مورد تقاضای بازار کار مبادرت می کنند.
معاون فرهنگی بنیاد گیلان با اشاره به 450 داوطلب شاهد و ایثارگر کنکوری در استان گفت: مشاوران مستقر در این پایگاه ها ضمن اطلاع رسانی از آخرین ضوابط و شرایط انتخاب رشته و اطلاعات مربوط به سهمیه های شاهد و ایثارگر به داوطلبان شاهد، راهنمایی های لازم را به صورت گروهی و فردی ارائه خواهند داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254368
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...