نشست هماهنگی سالروز ورود آزادگان به میهن در استان مرکزی برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۵
نشست هماهنگی برنامه های اجرایی بنیاد استان مرکزی در سالروز ورود آزادگان به میهن برگزار شد.
نشست هماهنگی سالروز ورود آزادگان به میهن در استان مرکزی برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، محمد رضا گرجی پیش از ظهر امروز دوشنبه 25 مردادماه 97 در نشست هماهنگی برنامه های اجرایی سالروز ورود آزادگان به میهن گفت: بزرگداشت روز 26 مرداد و تجلیل از آزادگان به عنوان نماد ایثار و مقاومت حداقل کاری است که در برابر این سرو قامتان می توان انجام داد و بنیاد مرکزی آمادگی دارد تا مراسم این روز تاریخی را به بهترین نحو ممکن و با همکاری موسسه پیام آزادگان برگزار کند.
گرجی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش اظهار داشت: باید توجه داشت این مراسم ها علاوه بر اینکه برای پاسداشت از فداکاری ایثارگران برگزار می شود به نوعی ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جوان است.
وی افزود: آزادگان با وجود همه سختی ها و شكنجه های دشمن در دوران اسارت، با ايمان قوی و اراده ای آهنين، هرگز در برابر ظلم و ستم تسليم نشدند.
وی با اشاره به اينكه استان مرکزی بیش از 750 آزاده دارد به برنامه های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان اشاره کرد و اظهار داشت: گلباران گلزار شهدا، تجليل از آزادگان دستگاه ها، ديدار و تكريم و عيادت از آزاده ها، گردهمايی آزادگان و خانواده های آنان، اعزام راويان و سخنوران آزاده به ادارات، شركت آزادگان در برنامه زنده راديويی و تلویزیونی، حضور آزادگان در مراسم نماز جمعه و سخنرانی آزادگان منتخب پیش از خطبه های نماز جمعه، ارسال پيامك و تبليغات شهری از برنامه هايی است كه به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامی در شهرهای اين استان صورت می گيرد.
وی با تاکید بر توسعه و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، نقش رسانه های گروهی و خبرنگاران در انعکاس واقعیت های دوران دفاع مقدس را مهم برشمرد و اظهار کرد: اهالی خبر و اصحاب رسانه می توانند با پرداختن به این موضوع مهم که نیاز اصلی جامعه امروزی است، کشور را در برابر انواع تهاجمات فرهنگی بیمه کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254390
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...