مجمع عمومی سالیانه سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
مجمع عمومی سالیانه سازمان اقتصادی کوثر به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس هیئت‌امنای سازمان اقتصادی کوثر و با حضور دکتر محمدجواد ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.
مجمع عمومی سالیانه سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر روز دوشنبه 15 مرداد ماه در جلسه مجمع عمومی سالیانه سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه سازمان اقتصادی کوثر نهادی غیرانتفاعی است که به عنوان یک ظرفیت در کنار حاکمیت قرار دارد، افزود: این سازمان در مواردی کمک حال شرایط کشور بوده است که نمونه آن در زمان بروز مشکل در زمینه تولید مرغ و تخم‌مرغ بود که افزایش تولید این سازمان منجر به کنترل بحران شد.
وی افزود: امروز تمام تلاش سازمان اقتصادی کوثر علاوه بر همراهی با بنیاد شهید و امور ایثارگران ظرفیتی برای کل کشور محسوب می‌شود که می‌تواند خلأهای موجود در بخش‌هایی از تولید را از بین ببرد.
رییس هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر تأکید کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ابلاغیه‌های دفتر مقام معظم رهبری در تعیین مسیر فعالیت‌های این سازمان مد نظر بوده است و 15 بند از دستور ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی که درباره این سازمان مصداق داشته، اجرایی شده است.
پیرحسین کولیوند مدیر بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این بیمارستان پرداخت و گفت: ظرفیت تخت‌های بستری بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) در سال‌های اخیر از 176 تخت به 500 تخت افزایش یافته است و به زودی این تعداد به 750 تخت می‌رسد.
وی افزود: در حال حاضر 33 تخت ICU در این بیمارستان وجود دارد که با وجود 120 نفر پرسنل قابل رقابت با تمام بیمارستان‌های سطح منطقه است و در این بخش تنها به ایثارگران خدمات‌رسانی صورت می‌گیرد.
مدیر بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) با اشاره به ساخت مرکز کنترل و درمان سرطان در این بیمارستان، گفت: این پروژه در حال انجام است و در صورت حمایت به‌زودی تکمیل خواهد شد و این بیمارستان در بحث تحقیقات رتبه پنجم کشوری را در اختیار دارد.
وی در ادامه به ارائه بخشی از فعالیت‌های علمی و دستاوردهای این بیمارستان پرداخت.
در این نشست گزارش موسسه حسابرسی مفید راهبر از فعالیت‌های سازمان اقتصادی کوثر در سال 1396 با اظهارنظر «مطلوب» قرائت شد.
همچنین «صورت‌های مالی سازمان اقتصادی کوثر»، «عملکرد مدیرعامل و هیئت‌مدیره» و «برنامه‌وبودجه سازمان» به تصویب رسید و موسسه مفید راهبر برای یک سال دیگر به‌عنوان حسابرس و بازرس سازمان انتخاب شد.
در پایان این جلسه «محمدرضا باقری» به‌عنوان جایگزین «حسین گروسی» در هیئت‌مدیره معرفی شد و حضور بقیه اعضای هیئت‌مدیره برای یک سال دیگر در این سمت تصویب شد.
گفتنی است این نشست با حضور افشین سفاهن سرپرست اداره کل بررسی‌های اقتصادی بنیاد، اعضای هیئت‌امنا و هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر و نماینده سازمان برنامه‌وبودجه کشور در محل ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254395
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...