ضرورت استفاده از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات ایثارگران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه باید در جهت رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش کنیم، بیان کرد: باید مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام ظرفیت اقدام کنیم تا بتوانیم در آخرت شرمنده شهدا نشویم.
ضرورت استفاده از تمام ظرفیت ها برای حل مشکلات ایثارگران
 
به گزارش «ایثار»، نشست کمیته مشترک ویژه مسکن ایثارگران با حضور احمد کرمی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و تنی چند از مدیران استانی در استانداری برگزار شد.
رستمیان در این نشست با قدردانی از مقام شامخ شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره آن‌ها در هشت سال دفاع مقدس در خصوص رفع مشکل مسکن ایثارگران اظهار داشت: بنیاد با جدیت تمام پیگیر امر مسکن ایثارگران است و این مسئله یکی از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
وی افزود: باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم و با تمام ظرفیت برای حل مشکلات اقدام کنیم و یادمان باشد هیچ خدمتی جبران فداکاری ایثارگران را نمی‌کند.
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه باید در جهت مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش کنیم، بیان کرد: باید مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام ظرفیت اقدام کنیم تا بتوانیم در آخرت شرمنده شهدا نشویم.
وی افزود: شهدا همواره منشأ خیر و برکت و نامشان در طول سالیان سال ماندگار و درخشان بوده و خواهد بود و با اتمام زندگی و حیات مادی به فراموشی سپرده نشده بلکه روز به‌ روز آثارشان و نامشان جاودان خواهد ماند و در تمامی مراسم و ایام سال به نیکی از ایشان یاد می‌شود.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: خانواده شهدا و ایثارگران ولی‌نعمت های کشور هستند، چون اگر گذشت و صبر و سخاوت این بزرگواران نبود این انقلاب هرگز به اهداف و جایگاه والایی که اکنون رسیده است، نمی‌رسید.
وی خاطرنشان کرد: امروز رشد، توسعه، امنیت و آسایش کشور، حاصل جان‌فشانی و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی است. رشادت‌های رزمندگان، جانبازان و شهدای ما در هشت سال جنگ تحمیلی امنیت امروز ایران اسلامی را رقم زد، لذا ما به‌عنوان یک تکلیف و وظیفه اصلی، با جان و دل باید خدمتگزار خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشیم تا بتوانیم به آن‌ها ادای دین کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254398
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...