معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی از نخبگان ایثارگر مشهد تجلیل کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اهدای لوح یادبود از نخبگان قرآنی ایثارگر تجلیل و قدردانی کرد.
معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی از نخبگان ایثارگر مشهد تجلیل کرد
 
به گزارش «ایثار»، سید مجید حسینی با حضور در منزل نخبگان قرآنی ایثارگر، «مهدیه سادات طباطبایی مقدم»، «سیده فریده حسینی طباطبائی» و «حمید رضا قربانی» فرزندان جانبازان دفاع مقدس، گفت: رمز شکوفایی انسانیت توجه به ارزش‌های الهی ایثار و از خود گذشتگی است و این ایثار در تمامی ابعاد زندگی می تواند دیده شود.
وی با بیان اینکه فيوضات قرآن در مسير زندگی مشهود است، خاطرنشان ساخت: قرآن کريم معجزه بی بدیل پيامبر عظیم الشان(ص) اسلام است که در اختيار بشر قرار دارد و مايه افتخار مسلمانان است که از برکات و نعمات اين کتاب آسمانی بهره مند شود.
معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه فرهنگ دینی و انقلابی ما هدف دشمنان است، ادامه داد: امروز بيش از هر زمان ديگری به ارتقاء آموزه های قرآنی نيازمنديم، زيرا دشمن همه توجه خودش را به نابودی فرهنگ دینی و انقلابی معطوف کرده است.
وی با بیان اینکه دشمن با تهاجم فرهنگی نظام اسلامی و هويت دینی و انقلابی را نشانه گرفته است، افزود: توسعه و ترویج و عمل به آموزه های قرآنی، ارزش های اسلامی را پررنگ تر، اتحاد مسلمانان را بیشتر و عزت جامعه اسلامی را به ارمغان می آورد.
گفتنی است مهدیه سادات طباطبایی دانشجوی پزشکی، برگزیده مسابقات قرآن کریم بنیاد و سیده فریده حسینی طباطبائی حافظ کل قرآن کریم و دانشجوی رشته پزشکی از برگزیده مسابقات قرآن کریم بنیاد به شمار می روند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254413
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...