آزادگان باید فرهنگ ایثار و شهادت را به آیندگان منتقل کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
مدیرکل بنیاد ایلام خطاب به آزادگان اظهار داشت: هر یک از آزادگان باید به‌اندازه توان خود فرهنگ ایثار را حفظ و به آیندگان منتقل کنند. آزادگان ما با درس گرفتن از الگوهای قرآن چون حضرت یوسف (ع) که سختی اسارت را تجربه کرده توانستند زیبایی‌های انسانی را خلق کنند.
آزادگان باید فرهنگ ایثار و شهادت را به آیندگان منتقل کنند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی نشست هماهنگی بزرگداشت این روز بزرگ، صبح سه‌شنبه 16 مرداد با حضور محمد نوذری چلیچه ای معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام و آزادگان سرافزار استان در استانداری برگزار شد.
رستمیان در این نشست اظهار داشت: آزادگان بهترین سال‌های عمر خود را برای حفظ ارزش‌های جامعه در طبق اخلاص گذاشتند.
وی با اشاره به وجود 336 آزاده در استان، هدف از برگزاری آیین تجلیل از این بزرگواران را یادآوری رشادت‌های آنان عنوان کرد و گفت: بازگو کردن خاطرات آزادگان و لزوم ادامه راه ایثارگران اصل مهمی است که باید آزادگان و رهروان آنان در نظر داشته باشند. 
رستمیان تصریح کرد: ادارات استان برای معرفی رزمندگان، اسطوره‌های واقعی میهن و انتقال فرهنگ عاشورایی باید توجه بیشتری داشته باشند. 
مدیرکل بنیاد ایلام خطاب به آزادگان اظهار داشت: هر یک از آزادگان باید به‌اندازه توان خود فرهنگ ایثار را حفظ و به آیندگان منتقل کنند. آزادگان ما با درس گرفتن از الگوهای قرآن چون حضرت یوسف (ع) که سختی اسارت را تجربه کرده توانستند زیبایی‌های انسانی را خلق کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254440
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...