آزادگان سرمایه های معنوی جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵
مدیرکل بنیاد کرمانشاه آزادگان را سرمایه های معنوی، وارثان شهدا و الگوی ایثار و فداکاری در جامعه برشمرد و گفت: آزادگان عزیز در سال های اسارت با وجود همه سختی ها و مشکلاتی که با آن دست به گریبان بودند هیچ گاه روحشان تسخیر نشد.
آزادگان سرمایه های معنوی جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام هادی عسگری در گفتگو با سایت استانی ایثار از برگزاری همایش کشوری آزادگان در کرمانشاه خبر داد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این گفتگو با تبریک فرارسیدن سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی، آزادگان را سرمایه های معنوی، وارثان شهدا و الگوی ایثار و فداکاری در جامعه برشمرد و گفت: آزادگان عزیز در سال های اسارت با وجود همه سختی ها و مشکلاتی که با آن دست به گریبان بودند اما هیچ گاه روح آنان تسخیر نشد و توانستند با روحیه انقلابی استقامت و پایداری را به اوج خود رسانده و در حقیقت سفیران صبر و ایستادگی ایران اسلامی باشند.
وی ادامه داد: آزادگان همانطوری که رفته بودند؛ دلیر، مقاوم، نستوه، استوار و امیدوار با همان صلابت همیشگی، با مهربانی با دلی سرشار از نور و صفا آمدند و به همین دلیل همیشه مدیون ایثارگری این عزیزان هستیم لذا هر آنچه را که در توان داریم باید در خدمت به این اسوه های صبر و مقاومت به کار بندیم.
وی سپس به برگزاری همایش سراسری آزادگان در استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در این همایش که از تاریخ سه شنبه شانزدهم تا نوزدهم مردادماه و در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می شود، تعداد 600 نفر از آزادگان سرافراز اردوگاه موصل 4 شرکت دارند و در این مدت ضمن حضور در یادمان شهدای مرصاد، بازدیدی نیز از مناطق عملیاتی غرب کشور و هم چنین مناطق زلزله زده استان خواهند داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254455
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...