مهمترین خواسته ایثارگران، حراست از آرمان های نظام اسلامی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری گفت: مهم‌ترین خواسته شهدا و جامعه ایثارگران تکیه‌ بر روحیه معنوی در بین مردم و حراست از آرمان‌های نظام اسلامی است و باید این مهم به بهترین شیوه به نسل جوان منتقل شود.
مهمترین خواسته ایثارگران، حراست از آرمان های نظام اسلامی است
 
به گزارش «ایثار»، دومین نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان در محل سالن جلسات استانداری با حضور مدیرکل سیاسی و امنیتی استاندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مشاور استاندار در امور ایثارگران و اعضای شورا برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان ضمن تقدیر و تشکر از تمام مروجان فرهنگ ایثار و شهادت گفت: فرهنگ شهادت در کشور عزیزمان متفاوت از فرهنگ هر کشوری است زیرا شهدا از اجزا و ارکان اصلی و سرمایه‌های این نظام هستند که تقویت این اجزا، موجبات تقویت کشور را فراهم خواهد ساخت.
مدیرکل بنیاد استان در این نشست گفت: شهدا با شیوه زندگی و اعتقاداتشان به بهترین شکل از نظام اسلامی حراست کردند و فرهنگ ایثار و شهادت به‌عنوان عاملی که دشمن را هراسان می‌کند روزبه‌روز باید بیشتر اشاعه شود.
نجفی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین خواسته شهدا و جامعه ایثارگران تکیه‌ بر روحیه معنوی در بین مردم و حراست از آرمان‌های نظام اسلامی است و باید این مهم به بهترین شیوه به نسل جوان منتقل شود.
مديركل بنياد استان تصريح كرد: در سالروز ورود آزادگان به کشور که مصادف است با 26 مردادماه، برنامه‌های تجلیل از این عزیزان بايد در رأس برنامه‌های فرمانداران و رؤسای ادارات قرار گرفته و به نحو شایسته از رشادت‌ها و فداکاری‌های آزادگان شاغل و بازنشسته ادارات استان تجلیل و قدردانی شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254466
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...