زنده نگه داشتن یاد شهدا یکی از رسالت های خبرنگاران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
مدیرکل بنیاد البرز بیان کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و راه شهدا و اشاعه زندگانی این کبوتران خونین بال رسالتی ارزشمند بر دوش مسئولان، خبرنگاران و مردم است تا بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و انقلاب اسلامی را بر قله‌های پیشرفت برسانیم.
زنده نگه داشتن یاد شهدا یکی از رسالت های خبرنگاران است
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد با تبریک 17 مرداد ماه روز خبرنگار به‌ تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه و گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا علی‌الخصوص شهدای خبرنگار، خبرنگاران را طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دانست و گفت: هر چه آگاهی بخشی در یک جامعه سریع‌تر و درست‌تر باشد آن جامعه قدرتمندتر است.
وی افزود: کار خبرنگاران بسیار خطیر و ارزشمند است و همیشه سعی می‌کنند به اصول پایبند باشند که این موضوع بسیار مهم است و گاهی اوقات پایبندی به اصول این‌قدر اساسی است که انسان برای آن جان خود را به خطر می‌اندازد که این کار توسط شهدا صورت گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: خبرنگاران می‌توانند راه و سبک زندگی شهدا را که جامعه به‌شدت به آن‌ها احتیاج دارد به نسل جدید و حاضر انتقال دهند.
طاهرنژاد با تأکید بر اینکه در این انقلاب هر چه که داریم از برکت خون شهدا و ایثارگرانی است که نهال انقلاب را آبیاری کردند، افزود: ارزش و جایگاه شهدا را فقط خداوند می‌داند و مهم این است که ما آنان را باور داشته باشیم.
وی افزود: زنده نگه‌داشتن یاد و راه شهدا و اشاعه زندگانی این کبوتران خونین بال رسالتی ارزشمند بر دوش مسئولان، خبرنگاران و مردم است تا بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و انقلاب اسلامی را بر قله‌های پیشرفت برسانیم.


فرهنگ ایثار و شهادت سبب پیروزی انقلاب شد
بهزاد حق بیگی معاون توسعه و مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، وحیدی نایب‌رئیس شورای شهر، سید محمد حسینی رئیس بنیاد منطقه یک کرج به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس به دیدار چند تن از خانواده‌های معظم شهدای تحت پوشش منطقه یک کرج رفتند و با آنان به گفتگو پرداختند.
حق بیگی در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: جامعه‌ای می‌تواند مقتدرتر باشد که از مسیر ایثارگری عبور کند.
وی افزود: برای اینکه کشور ما دچار آسیب نشده و در مقابل تهدیدات واکسینه شود باید به فرهنگ ایثارگری توجه ویژه داشته باشیم.
معاون توسعه و مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز یادآور شد: فرهنگ ایثار و شهادت سبب پیروزی انقلاب شد و ما باید با ادامه راه شهدا انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را با این دستاوردهای خوب حفظ کرده و روزبه‌روز به عزت آن بیفزاییم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254539
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...