مدیرکل بنیاد گلستان از نمایشگاه مطبوعات استان بازدید کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
مدیرکل بنیاد گلستان به مناسبت روز خبرنگار از غرفه های خبرگزاری ها در نمایشگاه مطبوعات استان بازدید کرد.
مدیرکل بنیاد گلستان از نمایشگاه مطبوعات استان بازدید کرد
 
به گزارش «ایثار»، علی‌اصغر فاضلی با حضور در نمایشگاه مطبوعات گلستان و بازدید از غرفه‌های خبرگزاری‌ها گفت: 17 مرداد، سالروز شهادت «محمود صارمی» خبرنگار متعهد کشورمان است که پرچم‌داری رسالت اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته و در این راه جان گرامی خویش را در طبق اخلاص قرار داد.
وی ادامه داد: این شهید والامقام از پیش‌قراولان و طلایه‌داران راستین عرصه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در جامعه بود.
فاضلی با بیان نقش مهم خبرنگاران در عرصه اطلاع‌رسانی گفت: خبرنگاران نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، افزایش بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه را بازی می‌کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی خبرنگاری را ایفای نقش دو سویه میان مردم و مسئولان دانست و بیان داشت: در دنیای مدرن امروز خبرنگار از یک‌سو زبان گویا و رسای جامعه و از دیگر سو منتقل‌کننده نظرات، تصمیمات و برنامه‌های مسئولان به جامعه است.
مدیرکل بنیاد گلستان ادامه داد: امروز جامعه رسانه و مطبوعات به‌ عنوان قدرت نرم، جهت تسریع در طی کردن مسیر ترقی و توسعه سیاسی و اجتماعی و دیگر مسائل نقش بسزایی را بازی می‌کنند.
وی اظهار داشت: رسانه‌ها ابزاری مناسب برای تسلط بر افکار و احساسات بشریت دوران معاصر به شمار می‌آیند به همین جهت بنیاد شهید و امور ایثارگران تلاش می‌کند گام‌های مؤثری در زمینهٔ توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت با توجه به نیاز امروز جامعه از طریق رسانه بردارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254544
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...