ارتقای سلامت ایثارگران سیاست اصلی بنیاد در حوزه درمان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمات ارائه شده در حوزه درمان آذربایجان‌شرقی را رو به رشد ارزیابی کرد و گفت: سیاست اصلی بنیاد در حوزه درمان ارتقای خدمات و افزایش سطح رضایتمندی ایثارگران است.
ارتقای سلامت ایثارگران سیاست اصلی بنیاد در حوزه درمان است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا عباسپور در سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در گلزار مطهر شهدای وادی رحمت تبریز با نثار گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.
عباسپور در سفر یکروزه خود به استان آذربایجان شرقی در بازدید و عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب و روان فجر تبریز گفت: جانبازان و ایثارگران هویت ملی و تاریخ انقلاب ایران اسلامی را حفاظت و پاسداری می کنند و حضور مسئولان در گلزار مطهر شهدا و عیادت از شهدای زنده هشت سال دفاع مقدس نشان از تعهد و قدردانی ما از ایثار و فداکاری اسطور‌ه‌های ملی است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد، همچنین در نشست شورای معاونان بنیاد آذربایجان شرقی گفت: بررسی موارد و مشکلات موجود در روند اجرای قوانین، پیشبرد اهداف عالی بنیاد را که همانا خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است، بیش از پیش هموار می سازد. 
عباسپور خدمات ارائه شده در حوزه درمان آذربایجان‌شرقی را رو به رشد ارزیابی کرد و بیان داشت: سیاست اصلی بنیاد در حوزه درمان ارتقای خدمات و افزایش سطح رضایتمندی ایثارگران است.
وی تصریح کرد: ارتقای سلامت ایثارگران با استفاده از ظرفیت‌های استانی، ملی و در برخی موارد فراملی در حال انجام است. خوشبختانه بنیاد در کمیت ارائه خدمات درمانی هیچ مشکلی نداشته است و هیچ ایثارگری نیست که نتواند از ظرفیت‌های درمانی بنیاد استفاده کند.
ارتقاء تمهیدات بیمه دی، کمیسیون های پزشکی، تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها، حوزه کنترل و پایش سلامت و درمان و همچنین افزایش امکانات رفاهی کارکنان از موضوعات مورد بررسی در این نشست بود.
حضور در گلزار مطهر شهدا، بازدید و عیادت از جانبازان بستری در بیمارستان فجر تبریز، دیدار با خانواده‌های سه شهید «محمدرضا، یعقوب و صبور»، جانباز و آزاده سرافزار «میریوسف حسینی» و فرزند جانباز بستری در بیمارستان «پیروز فیروز‌پناه»، بازدید از هلال احمر استان و برگزاری نشست با شورای معاونان بنیاد استان از برنامه‌های سفر عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان آذربایجان‌شرقی بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 254567
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...