داخلی صفحه گیلان خبر
 
۲۳ مرداد ماه؛
اختتامیه پنجمین دوره طرح «لشکر فرشتگان» در رشت برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۶
مراسم اختتامیه پنجمین دوره طرح «لشکر فرشتگان» به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان مقارن با روز مقاومت اسلامی در رشت برگزار خواهد شد.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایکنا گیلان،مهیار فتحی‌پور، مسئول روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان،از اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان خبرداد و اظهار کرد: این همایش در راستای تجلیل از مقام زنان مبارز و مجاهد و زنده نگه داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ مجاهدت و پایداری با سخنرانی آیت‌الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهر رشت برگزار خواهد شد.
فتحی پور افزود: در این مراسم فاطمه تاجیک، مادر شهید مدافع وطن «محمدحسین حدادیان»، دکتر حمیده دانش کاظمی، همسر شهید انصاری «استاندار اسبق گیلان» و بانو رفیع‌خواه، مادر شهید مدافع وطن «مرتضی حسین‌پور» به ذکر خاطره می پردازند.
وی با بیان اینکه این همایش روز سه شنبه، ۲۳ مردادماه در سالن همایش مخابرات استان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در طرح لشکر فرشتگان، دانش‌آموزان دختر عضو انجمن‌ اسلامی در قالب گروه‌های سرگذشت پژوهی با مادران و همسران شهدای گرانقدر و همچنین زنان مجاهد و مبارز به مصاحبه و گفتگو می‌پردازند.
 همایش اختتامیه این طرح با حضور تمامی گروه‌های سرگذشت پژوهی و خانواده‌های شهدا به منظور تجلیل از این عزیزان برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ در آیین اختتامیه پنجمین دوره طرح لشکر فرشتگان بیش از ۶۰ خانواده شهید حضور خواهند یافت.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 255183
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...