داخلی صفحه تهران خبر
 
بر عهدی که با شهدا بسته ایم وفادار خواهیم ماند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ امروز در دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران گفت: بر سر عهد خود با شهدا در دفاع از آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب همیشه باقی خواهیم ماند.
بر عهدی که با شهدا بسته ایم وفادار خواهیم ماند
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، صبح امروز با حضور در بیمارستان خاتم الانبیاء، از پدر شهید «محمودعلی عسکری» عیادت کرد.
 نادر نصیری در این دیدار اظهار کرد: همان قدر که جایگاه  شهدا در جامعه رفیع است به همان اندازه پدران و مادران شهدا نیز جایگاه ارزشمندی دارند و  تکریم خانواده‌های معظم آنان مهم است.
وی ضمن آرزوی سلامت و تندرستی برای این پدر گرانقدر، افزود: امروز مفتخریم که به شما عزیزان خدمت می‌کنیم و بر سر عهد خود با شهدا در دفاع از آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب همیشه باقی خواهیم ماند.
مدیرکل بنیاد تهران همچنین با حضور در منزل جانباز 55 درصد سید مهدی ساعدی با وی دیدار و گفت و گو کرد. نصیری در این دیدار وجود جانبازان را مایه افتخار نظام اسلامی و مردم ایران دانست و اظهار کرد: شما با ایستادگی و فداکاری خود پیروزی، سربلندی و عظمت را برای ایران به ارمغان آوردید و همه ما مرهون از خود گذشتگی جانبازان و ایثارگران هستیم.

 


 
وی در ادامه با همراهی علی شریعت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 14 با  احمد موسوی و مسعود اردستانی، از جانبازان 70 درصد و مادر شهید علی سلطانی دیدار و از آنان تجلیل کرد.


نصیری در این دیدارها با تاکید بر اینکه توفیق در مسیر خدمت نیازمند دعای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است افزود: ایثارگران ذخایر عظیم  انقلاب اسلامی هستند و هر چه داریم نتیجه جانفشانی، صبر و دعای خیر آنها است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 257880
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...