خداوند می‌خواهد سایه شهیدان بر سرِ این کشور همیشه مستدام باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت: غبارروبی گلزار شهدا نشان‌دهنده این است که خدای متعال می‌خواهد سایه شهیدان بر سرِ این کشور همیشه مستمر و مستدام باشد؛ لکن بعضی از قشرها هستند که تکریم آن‌ها به خاطر شهادت، یک ارزش مضاعفی دارد.
خداوند می‌خواهد سایه شهیدان بر سرِ این کشور همیشه مستدام باشد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت هفته تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی با حضور مسئولین و جمعی از کارگران و کارفرمایان برتر شهرستان گرمه غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهدای گرمه برگزار شد.
در این غبارروبی و عطرافشانی نوروزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و خصوصاً شهدای قشر کارگر و کارفرمای این شهرستان گفت: تجلیل و تکریم شهدا از هر قشری و از هر نقطه‌ای از نقاط جغرافیایی کشور، حقیقتاً حسنه و کار برجسته‌ای است. و خود این‌که خدای متعال دل‌های شماها را به این سمت کشانده، نشانه لطف الهی است؛ نشان‌دهنده این است که خدای متعال می‌خواهد سایه شهیدان بر سرِ این کشور همیشه مستمر و مستدام باشد؛ لکن بعضی از قشرها هستند که تکریم آن‌ها به خاطر شهادت، یک ارزش مضاعفی دارد. قشر کارگرمان از این قبیل‌اند؛ بنابراین ما خیلی ممنونیم، متشکریم از شماها برادران محترم که دارید این کار باارزش را در اولویت امورتان قرار داده‌اید.
در پایان هم ریاست اداره کار این شهرستان از برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در طول هفته جاری تقدیر و تشکر کردند.
گفتنی است در هفته جاری با هماهنگی بنیاد توسط هیئت طریق الشهدای گرمه زیارت عاشورا در منزل یکی از کارفرمایان برتر شهرستان برگزار شد.
 
کد مطلب: 258094