برگزاری مسابقات گلبال دسته برتر و دسته یک جانبازان بصیر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴
مسابقات گلبال دسته برتر و دسته یک جانبازان بصیر در مجتمع فرهنگی، ورزشی و اقامتی ایثار شهر ساری برگزار شد.
برگزاری مسابقات گلبال دسته برتر و دسته یک جانبازان بصیر
 
به گزارش «ایثار»، پنجمین دوره مسابقات گلبال جانبازان بصیر با حضور 17 تیم شامل 10 تیم در دسته برتر و 7 تیم در دسته یک از تاریخ 11 الی 15 شهریورماه توسط اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد و با پیگیری خانه نور ایرانیان بصیر و با مشارکت مؤسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار و میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در مجتمع فرهنگی، ورزشی و اقامتی ایثار شهر ساری برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تیم‌های آذربایجان غربی، مازندران، تهران الف، تهران ب، آذربایجان شرقی، خوزستان، کردستان، شهرستان‌های استان تهران، خراسان رضوی و کرمان در قالب دسته برتر و تیم‌های اصفهان الف، اصفهان ب، قم، لرستان، البرز، فارس و ایلام در قالب دسته یک به رقابت پرداختند.
پس از رقابت این تیم ها در دور مقدماتی (گروهی) و حذفی تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران ب و مازندران از دسته برتر و تیم‌های قم، لرستان، اصفهان الف و البرز از دسته یک به مرحله نهایی راه یافتند که در نهایت تیم تهران ب مقام قهرمانی در دسته برتر را از آن خود کرد و تیم‌های آذربایجان غربی و مازندران در رقابتی فشرده و نفس‌گیر رتبه‌های دوم و سوم این گروه را به خود اختصاص دادند.
در دسته یک این دوره از مسابقات تیم اصفهان الف به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های قم و لرستان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم دسته یک قرار گرفتند.
لازم به ذکر است تیم‌های خراسان رضوی و کرمان که در انتهای جدول رده‌بندی دسته برتر قرار داشتند به دسته یک این رقابت‌ها تنزل یافتند و تیم‌های اصفهان الف و قم که با عملکرد خوب خود در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفتند به دسته برتر مسابقات گلبال جانبازان بصیر صعود کردند.
همچنین بنا بر اعلام کمیته فنی این دوره از مسابقات ناصر سرگران از تیم تهران ب با 28 گل زده در دسته برتر و اسماعیل آقازاده از تیم استان قم با 45 گل زده در دسته یک به‌عنوان بهترین بازیکنان این دوره از مسابقات معرفی شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258418