ارائه خدمات شایسته به ایثارگران، اصلی ترین هدف بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران گفت: ارائه خدمات شایسته به جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا یکی از اصلی ترین و محوری ترین اهداف بنیاد است که باید در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
ارائه خدمات شایسته به ایثارگران، اصلی ترین هدف بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در نشست شورای معاونان با محوریت نظارت ستادی از بنیاد شهرقدس با اشاره به لزوم ارائه خدمات درست و به موقع به جامعه ایثارگران، اظهار داشت: باید تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری انجام دهیم چراکه کمترین وظیفه ما در قبال این عزیزان خدمت رسانی است.
وی همچنین با بیان اینکه نظارت ستادی لازمه کنترل عملکرد کارکنان است، بیان کرد: در تمامی سازمان‌ها باید کنترل و نظارت وجود داشته باشد.
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران با تاکید بر لزوم نظارت و کنترل بر عملکرد واحدهای اجرایی ادامه داد: بازخوردگیری دقیق باعث توسعه فرآیند کاری بنیاد می شود.
وی بیان کرد: تامین نیازهای اساسی مادی کارکنان، حفظ بهداشت روانی، تقویت باورهای دینی و اعتقادی، آموزش و آگاه سازی و افزایش روحیه خودکنترلی در بین کارکنان در صیانت از آنان اثرگذار است.
مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات شایسته به جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا یکی از اصلی ترین و محوری ترین اهداف بنیاد است که باید در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258717