ایثارگری میوه مقدس انقلاب و فرهنگ دینی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
مدیرکل بنیاد البرز گفت: ایثارگری میوه مقدس انقلاب و فرهنگ دینی است. ایثارگران همچون درختانی هستند که این ثمرات ارزشمند را به جامعه بخشیده‌اند.
ایثارگری میوه مقدس انقلاب و فرهنگ دینی است
 
به گزارش «ایثار»، نشست شورای اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بعدازظهر دوشنبه 19 شهریورماه با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، معاونان و روسای ادارات در سالن جلسات برگزار و موضوعات مختلف ازجمله طرح سپاس و اجلاسیه پیشکسوتان شاهد و ایثارگر استان البرز مورد بررسی قرار گرفت.
طاهرنژاد در این نشست گفت: ایثارگری میوه مقدس انقلاب و فرهنگ دینی است. ایثارگران همچون درختانی هستند که این ثمرات ارزشمند را به جامعه بخشیده‌اند و به همین جهت باید در هر پست و مقامی که هستیم از این ثمرات بهره کافی را ببریم و به جامعه‌ ایثارگری خدمت کنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه ایثارگران نمادهای عملی و مجسم ارزش‌های الهی هستند، تأکید کرد: هر کاری که برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران انجام دهیم جزئی از وظایف ما در قبال آنان است و حتی اندکی از زحمات و از خود گذشتگی‌های آنان را جبران نکرده‌ایم.
مدیرکل بنیاد البرز افزود: ایثارگران همواره دیگران را به خودشان ارجح دانستند و از حق خود گذشتند. این غیور‌ مردان در شرایط کنونی نیز همان‌گونه‌ هستند و هیچ چشم‌داشتی ندارند، اما ما باید در قبال آنان وظایف خود را بدانیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 258735